nokia internet radyo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
nokia internet radyo
selamün aleyküm internet radyoyu sorunsuz kullanıyorken az önce favorilerden bir radyoyu veya bölgelere göre radyolara girmeye çalıştığımda zaman hatası alıyorum ve bağlanamıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

doctorrr

doctorrr

Üye
bu aralar nokia servislerinde ciddi aksaklıklar var bilmem farkettinizmi :hmmm

asigsasi

asigsasi

Üye
farketmeyi bırak ben isyan bayrağını çoktan açtım

doctorrr

doctorrr

Üye
internet radyosu harita yükleyicisi daha neler neler habire bağlantı hatası veriyor habire sıkıntı çıkarıyor :(

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
Sizdede aynı sıkıntı mı var ? Yoksa bende mi

doctorrr

doctorrr

Üye
sorun herkeste sıkıntı etme :ok2:

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
Hay allah garibim boşuna flash yedi desene. :D

doctorrr

doctorrr

Üye
aman yarabbi n'aptın kardeşim sen :D

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
aman yarabbi n'aptın kardeşim sen :D

Hocam şu telefonu aldığımdan beri tek sürekli kullandığım 2 uygulamadan biri bu internet radyosu telefonu kullanma sebebimde denilebilir.1-2 şey denemiştim telefonda.Sonra bu hatayı alınca ondandır dedim.Flashtan sonra ve sizin cevaplarınızdan sonra anladım sorunun genel olduğunu

doctorrr

doctorrr

Üye
Hocam şu telefonu aldığımdan beri tek sürekli kullandığım 2 uygulamadan biri bu internet radyosu telefonu kullanma sebebimde denilebilir.1-2 şey denemiştim telefonda.Sonra bu hatayı alınca ondandır dedim.Flashtan sonra ve sizin cevaplarınızdan sonra anladım sorunun genel olduğunu
başka aplikasyonlara bakabilrsin :hmmm ama bilmiyorum mağazaya bi' göz atmanı tavsiye ederim mutlaka vardır :spr

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi

yani alternatif uygulamalar araştırabilirsin :ok2:

hocam bu tür radyo programı olarak bir karnavala rastladım ondada istediğim radyo programları ne yazık ki yok :( Bu arada sorun hala devam etmekte mi ?

Placebo-

Placebo-

Üye
Bende bir aksaklık yok sizde neden var anlamadım. Belki lumia için uyarlama yapıyordur diyeceğim çok saçma olacak. :ehe

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
Sorun şu an itibari ile devam etmekte :( Aynı sorunu alan c6-01 kullanıcıları var mı acaba ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
5 kanal denedim hepsi çalışıyor

kcr

Üye
An itibariyle aynı sorun mevcut.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
sorun ne anlamadım ben? radyolar sorunsuz açılıyor yani bazen bazı kanallarda sorun verebilir ama hepsindemi veriyor acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt