nokia internet radyo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manyak17

Üye
bende aynı sorun var hiçbir program açılmıyor :(

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
sorun ne anlamadım ben? radyolar sorunsuz açılıyor yani bazen bazı kanallarda sorun verebilir ama hepsindemi veriyor acaba

Sorun şu,bırak kanalları bölgelere göre radyolar bile desen 3g bağlantı açılıyor zaman aşımı diyor kalıyor.Sorun şu anda devam etmekte :(

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Sorun şu,bırak kanalları bölgelere göre radyolar bile desen 3g bağlantı açılıyor zaman aşımı diyor kalıyor.Sorun şu anda devam etmekte :(

ben vodafone internet ile açıyorum sorun yok sadece bazı kanallar yüksek Hız istediği için kesilme oluyor arada

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi

ben vodafone internet ile açıyorum sorun yok sadece bazı kanallar yüksek Hız istediği için kesilme oluyor arada

Hocam bilemiyorum artık.Dün akşam saatlerinde hata almaya başladım.Hala aynı ne yazık ki :( Farklı programlara yöneldim.Grab Radyodan başka var mı tavsiye edebilecek ?

papi11

Üye
ayni sorun bende de var, silip yeniden kurdum ama ''zaman asimi hatasi'' aliyorum. Nokia 700 fp1 tcell

kcr

Üye
Hocam bilemiyorum artık.Dün akşam saatlerinde hata almaya başladım.Hala aynı ne yazık ki :( Farklı programlara yöneldim.Grab Radyodan başka var mı tavsiye edebilecek ?

Forumda verilmişti. Linki veren arkadaş kusura bakmasın bulamadım açtığı konuyu. Tarayıcıdan bu adresle de dinlenebiliyor radyoların birçoğu:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Forumda verilmişti. Linki veren arkadaş kusura bakmasın bulamadım açtığı konuyu. Tarayıcıdan bu adresle de dinlenebiliyor radyoların birçoğu:

bak bu güzelmiş orjinal tarayıcıdan açıyor radyoları

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Bomb City

Bomb City

Üye
Hata veriyor evet. Wifi ile denedim :hmmm

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Bende de sorun var.zaman aşımı hatası alıyorum..

ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
bende de VAR aynı sorun bence yeni sürüm gelecek. Lisansı dolmuştur sunucuların =P :P

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
An itibari ile Nokia İnternet Radyo açıldı bende :alkis Olmayan kanallar ne zaman eklenecek acaba ?

papi11

Üye
evet sorun duzeldi

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bende sorun devam ediyor malesef

• Beğen
Tepkiler: xxnurixx

kcr

Üye
Evet, geri gelmiş hepsi gümbür gümbür. Bak şimdi merak ettim; nedir bu Nokia İnternet Radyo'nun cazibesi böyle? Görsellik desen yok. Gelişmiş araçlar desen yok. Basitliği mi yoksa?..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Evet, geri gelmiş hepsi gümbür gümbür. Bak şimdi merak ettim; nedir bu Nokia İnternet Radyo'nun cazibesi böyle? Görsellik desen yok. Gelişmiş araçlar desen yok. Basitliği mi yoksa?..

bir radyodan ne beklenirki?
bence favoriler yeterli, birde kesintisiz çalsın yeter

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​bende neden hala hata veriyor anlamadım

- - - Eklendi - - -

an itibarı ile çalışıyor.Ayrıca yukarıdaki get the new version reklamı kaldırılmış.

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi

Çok kullanışlı program.Kesintisiz dinlerim ben hep.Ah birde şu eklenmeyen radyolarda eklense :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt