Nokia Eğer 1.Nesil Telefonlara Güncelleme Çıkarırsa Ne Özellikler Eklensin.Hangi Sorunları Gidersin?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Eğer 1.Nesil Telefonlara Güncelleme Çıkarırsa Ne Özellikler Eklensin.Hangi Sorunları Gidersin?

Bu sorunları toplayarak Nokia ya bildirelim arkadaşlar yardımcı olun.

Plesk234

Üye
Boşversene Symbian Öldü artık :D

MaxipmaN

Üye
tarayıcı, wifi çekimi kötü

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Toplanın ölü sisteme istek yolluyoruz :)

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Boşa kürek çekeriz.:) Ama tarayıcıya güncelleme gelmeli.

pirenuri

pirenuri

Üye
sadece symbian ölmedi. Symbian ile ilgili konu başlıklarıda ölmeye.başlafı artık hep sprunlar paylaşılıyor

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Bencede symbian daha ölmedi 2016'ya daha 4 yıl var.5800'a bile güncelleme çktıya e7 ve n8 cihazlar içinde yeniden çıkacaktır.Konu budur dediklerinizi Nokia'ya ileteceğim fp2 lite çıkmak zorunda.

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Bencede symbian daha ölmedi 2016'ya daha 4 yıl var.5800'a bile güncelleme çktıya e7 ve n8 cihazlar içinde yeniden çıkacaktır.Konu budur dediklerinizi Nokia'ya ileteceğim fp2 lite çıkmak zorunda.

anadolumm

Üye
Tarayıcı sorunları giderilmeli. Sosyal Ağlar da geliştirilebilir. Fazla birşey istemiyorum. :)

aliosman166

aliosman166

Üye
tarayıcı düzeltilmeli ve galeride fp 1 den giden özellikler geri getirilmeli

meme4

meme4

Üye
2016 ya kadar destek yok miilet nokia hizmet sözleşmesini açın okuyun bir cihaza 3yıl destek verecegini yazar 2010da
ıkmış olan n8 2013 yılda destekk biter nokia 2013 ekim ayına kadar destek verebilir sonrası nokianın insafına kalmış olur zaten lumia bu kadar satış yapmış bu kadar kişi gelişim bekliyor nokia dönüp symbian bakcagını sanmıyorum ama 1nesiller anna belle gibi iki büyük güncelleme geldi artık güncelleme gelmez gelse bile tarayıcı güncellemesi gelir oda tarayıcının sadece sürümü degişir millete yeni diye verirler

• Beğen
Tepkiler: HaYalPeresT TM
HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
Bence bootlader kilidi kaldirilsin :d

ceza5490

Üye
android de faceyeden mesaj gelince tele normal mesaj geliyormuş gibi ses çıkyo hatta titreme Yapıyo. Aynısıni simbian yapmalı. Bu en ufak önerim.Yoksa bu gidişle Ben dahil herkes nokia yadan uzaklaşcak..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Symbian dan medet umarak elinize hiçbirşey gelmez :)

Alperen Şuayb

Üye
android de faceyeden mesaj gelince tele normal mesaj geliyormuş gibi ses çıkyo hatta titreme Yapıyo. Aynısıni simbian yapmalı. Bu en ufak önerim.Yoksa bu gidişle Ben dahil herkes nokia yadan uzaklaşcak..

Feysten Kısa Mesaj Etkinleştirirsen Gelir Hesap Ayarlarından

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
furkann20

furkann20

Üye
şu lanet olası msj sorunu çözülsün yeter

achambo

achambo

Üye
adam gibi sorunsuz bişey olsun başka bişey istemyorum:)(1 şey dedim ama her şey gibi oldu bu)

0343434

0343434

Üye
Tema, efektler, ve klavye iyileştirilmeli bence

.Murat.

.Murat.

Üye
nokia bize telefonlarımızın boyunda minik tabut yollamalıki gömelim cihazlarımızı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt