Nokia c7 ye belle kuran arkadaşlar nasıl bi izlenim aldınız paylaşırmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

dekor67

dekor67

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c7 ye belle kuran arkadaşlar nasıl bi izlenim aldınız paylaşırmısınız
tesekkurler

ciwan__47

ciwan__47

Üye
genel anlamda gayet hızlı ve stabil.. Şu ana kadar Ovi harita Müzik çalar web tarayıcı kamera vs hiç bi sorunla karşılaşmadım.. Bence beklemek mantıksız kurun gitsin derim.. Yine de siz bilirsiniz anna'yi sevmiş olabilirsiniz :) :)

• Beğen
Tepkiler: a.emre
dekor67

dekor67

Üye
    Konu Sahibi
annamı nefret otesı

• Beğen
Tepkiler: a.emre
serinaga

serinaga

Üye
Hazırlıklar son aşamada geçeceem yakında, anlatırım o zaman ...

ErcanSenn

ErcanSenn

Üye
tek kelime ile mükemmelll!!!!

dekor67

dekor67

Üye
    Konu Sahibi
annadan farkını yazarmısız hack lısımı orjınalımı daha ıyı

efendisiz85

Üye
mükemmelllll

Re13eL

Re13eL

Üye
2. gün oluyo müzik felan dinlememe rağmen ve telefonda elimden düşmedi hala %35 şarjı var :)
tarayıcı,dokunmatik gayet güzel olmuş.

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
Herkesin süper hızlı dediği şeyi ben pek anlamadım, bana hala Anna hızında gibi geldi, eğer bu hız hızlı ise, o zaman benim Anna'da hızlıydı..Ram 145 MB civarında, dokunmatik de sanki biraz hissizleşme var, Anna daha bir yumuşak dokunmatiğe sahipti..

KO9

KO9

Üye
bellede de oturmayan şeyler var ki makinaların işlemci hızından dolayı takılabiliyor ama annadan kat kat iyi... browser idare eder müzik çaların tipi değişmiş azıcık ama yeni bi sistem olmuş alışmak gerekiyor symbian değil başka bişey bu deseler hoş karşılamk lzım

LORİEN

LORİEN

Üye
tabi mükemmel değil ama harika diyebilirim hiç bekleyipde annayı çekmeyin derim gayet stabil hızlı görsel olarak da harika olmuş ve benim için en önemlisi anna da yaşadığım oviden yükleme sorunları ortadan kalkmış tüm programları sorunsuz olarak yükledim ve kullanıyorum tavsiye ederim

İncİnat

İncİnat

Üye
belle harika kardeşim direk yükle derim hemde orijinal :) çok hızlı arkadaşımda 603 var onunla karşılaştırdım hiçbir fark yok orijinal olduğu kesin

ekreem12

ekreem12

Üye
2 gündür belle kullanıyorum ve belle yükledim ama anna daha iyidi diyene sasırır kalırım neredese tel işletim sistemi tamamen değişmis gibi bi hisse kapılıyor insan söyle artıları ve eksileri olarak aklıma gelenleri sizlerle paylasıyım ve yüklemiyenler nası bişi olduğunu anlasınlar:)
artıları:
yepyeni görsellik
giris ekranı ekleyebilme (3den fazla)
kullandıgınız uygulama weya tel herseyi tek olarak ekrana atıp bunu istediginiz yerde görebilme (bence bu cok önemli cunku gayet kolaylastırıcı bişey tel kullanmak için ben artık menüye girmiyorum:)
üstten asagi inen segmeden pratik olarak baglantıları yonetebilme
annala gelen browserin daha stabillesmis hali beni tatmin etcek boyuttadi sizin düsüncelerinizi bilmiyorum
ekran koruyucu olarak saat efektinin kucultulmesi bu artımı eksimi supheliyim
we tabiki daha stabil kullanım
eksileri:
artık sarjın 100de kac kaldıgını gorememek kucultulmus sarj gostergesinin pek fikir verici olarak beim için eksi üstten baglantılar için acılan sayfada batarya bilgisi yazsadi cok hos olurdu
mesajlar oturumlarda eskiden yazıyı okuduktan sonra duygusal simge eklemek direk asagıda wardı we kolayca kullanılıyordu artık bu durum yok seceneklerden yapmak gerekiyor benim gibi devamlı simge yollayan birini hiç düsünmemişler:)
mesajlara girdiginde direk oturumlara gecmesi we taslaklar klasörler tarzı bölgeye gecmenin zorlayıcı olması iki secenek olup ekranda mesajlar we oturumlar secenekleri olmalıdı dedirtiyor
acık uygulamaları ben hala warmı yokmu göremiyorum bilen biri yardımcı olsa sewiniriim:D
birazda neler olsa tadından yenmez diye dusundugumde:D
işlemci we ramin 100de kacı kullanılıyor hangi uygulama 100de kac harcıyor direk baglantı için olan sayfada gösterilsede bunun için program kullanmak zorunda kalmasak
bide ısınlasa beni istediğim yere:D:D:D:D

ciwan__47

ciwan__47

Üye
aslında ışınlıyor onun da yakında programı çıkar :) :) :) :) :)))

metyuu

metyuu

Üye
mesaj ayarlarından ayarlayınca gelen mesajları gelen kutusuna yönlendirebiliyorsunuz.
mesajlar/sağdaki üç çizgiye tıkla/ klasörleri gör/mesaj görünümünden/gelen kutusu

dekor67

dekor67

Üye
    Konu Sahibi
bılglerınız ıcın cok teşekkurler

uribaju

uribaju

Üye
hızlı ve harika bir sistem için belleyi kesin yükleyin annadan çok farklı ve çok kolaylaştırılmış.kimse değinmemiş ama fotoğraflardaki çift parmak zoom olayı tıpkı iphonedeki gibi yapılmış ve üstten aşağı gelen bölüm çok artılar sağlamış.müzik durumunu göstermeleri iyi olmuş.zaten arkadaşlar önemli yenilikleri söylemişler ama inan bellede her taraf yenilik kaynıyor.ayrıca mobil veriyi kapatma fonksiyonu çok yararlı olmuş.tek tıkla telefondaki tüm bağlantıları sonlandırabiliyorsunuz.Batarya ömrü artmış,stabilite artmış.

ekreem12

ekreem12

Üye
artık belleye kavustuk real futbol 2011 pes 2012 we yeni hd oyunlarda gelse tel wakit gecirmekten herseyi unutcam ama bi gelemedi yaaaa:(:(