Nokia C6-01 mi Nokia 603 mü? (600tl cıvarı) Tavsiyeleri bekliyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL29

ANIL29

Üye
bencede 603 al carla gelecek

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
603 gelişmeye daha açık bir telefon . (1.Nesillere göre .) Ama Nokia ticari amaç için işlemcisini OC etmiyor . Biraz daha paran varsa 700 al derim ama 600 liraysa 603 seni tatmin eder mutlaka .

• Beğen
Tepkiler: umt07
umt07

umt07

Üye
    Konu Sahibi
zaten hemen oc etmeyi düşünmüyorum, şuan 603 vatanda 500 lira ama menşei p.r.c olduğu için ordan almayacağım. dedeginiz gibi 600 liraya beni tatmin edebilecek gibi gözüküyor. Acaba dokunmatiği nasıl hassas mı?

soyluozcan

Üye
Vatan bilgisayarda sayfada prc yazıyor ama sana gelen telefon genelde macaristan oluyor. Benimkindede prc yazıyordu hungary geldi. gerçi benim makina şu an garantide, vatan ürünlerinde bi kalitesizlik var mı bilmiyorum. 603 dokunmatiği kapasitif ekran olduğu için standarttır diğerleriyle c6yla arasında hiç bir fark yoktur gayet güzeldir.

• Beğen
Tepkiler: umt07

aslan.cetinkale

Üye
android al bence. Symbian Oyun konusunda çok geride.. Sony ericsson tavsiye ederim. Ben c6-01 kullanıyorum süper Telefon ama Oyun program desteği yok denecek kadar az.

serseryy44

Üye
Nokia 700 e hiç bulaşma telefondan hiç ses çıkmıyor zaten dikey olarakta hiç qwerty kullanamazsın ekran küçük... Seçimini 603 ten yana kullan kamera endişen olmasın akşam foto çekmeyeceksen ideal telefon kamerası iyi çekiyor hd video çekiyo o yönden sıkıntın olmaz ...

umt07

umt07

Üye
    Konu Sahibi
Akşam çeksemde ztn yakın plan çekimleri olmaz , akşam gezintisine çıktığım zamanlarda vs. Aslında aklımdaki telefon SE xperia neo v ama babam 600 tl limit koydu.. Ztn öğrenci adamız cantada orda burda sürünecek o yüzden pahalı almaya gerek yok die düşünüorum

5ibo5

5ibo5

Üye
Bende 603 kullanıcısıyım telefonumdan çok memnunum zaten 5-6 ay sonra FP1 güncellemesi gelecek .İşlemci 1.3 e çıkarılacak Dolby ses gelicek telefonun tek eksiği flaş olmaması . Zaten gece fotoğraf çekiceksende fotoğraf makinesi al kardeşim dimi . Sonuçta bunun adı telefon . Zaten 720p video çekiyor.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
tabi mantık olarak 603 diyor insan sonuçta 2. nesil cihaz, 128mb ekran kartı, 512mb ram, 1 ghz işlemci, carla gibi güncellemeler alacak ve yeni nesil oyunlar gelecektir ayrıca ekran daha büyük ve sık mesajlaşıyorsan dikey qwert klavyede sıkıntı çekmeni bir nebze önleyecektir
burda kullanım amacı önemli tabi. şuan C6-01 kullanıyorum ve ekranı çok güzel görünüyor CBD Amoled ekran ışık altında bile çok iyi görünüyor, kamera ve flash farkı var ama flaşlı yapılacak birçok gece çekimi fazla tatmin edici olmuyor birçok telefonda ben flaşı daha çok gündüz arkadan ışık alan resimler için kullanıyorum ;) haa buna gerek yoksa salla flaşı :)

şuan 600 TL civarında oyun+uygulama için telefon alacak olsam C6-01 yerine 603 ü tercih edebilirdim ama günlük normal kullanımı için C6-01 daha şık ve daha rahat geliyor bana ;)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
çelik kasa ayrı bir hava katıyor beya!

5ibo5

5ibo5

Üye
c6-01 de amoled ekran olabilir . Ama 603 te 1000 nit parlaklık ve clearblack ekran var. Amoled ekranı aratmıyor diyebilirim .

Salihç.

Üye
Bence andriod al.nokha symbiana destği cektı.ben alıcam :)

5ibo5

5ibo5

Üye
Nokıa nın yaptığı resmi açıklamaya göre Symbian fp1 güncellemesi ile syimbian belle nokıa belle olucak ve nokıa nın belle ye 2016 yılına kadar desteği olacak . arkadaşım belle android i aratmıyor zaten sadece androidin marketi daha iyi diyebilirim .

mazlumaykal

Üye
Sana bi tavsiye nokia alma.

MücahitTokgöz

sadece kasası icin alnmaz 603 daha hoş duruyor hem elde

umt07

umt07

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar aldım ztn telefonu, şu android dien arkadşlar bi yerde 600 tl ye android veriyorlardıda biz mi almadık? hem adam akıllı android ler 1200 tl fln. benim bütçem 600 tl idi

gokhan3505

gokhan3505

Üye
arkadasım güle güle kullan hayırlı ugurlu olsun :) nokia candır can :)

cugurel

Üye
Hayırlı olsun arkadaşım. Ben de bir aydır 603 kullanıyorum gayet memnunum, sen de memnun kalırsın umarım. :)

oguz8262

Üye
bence nokia c6-01 hem 603 okadar iyi olsaydı c6-01den pahalı olurdu ben c6-01 kulanıyorum mükemmel bi telefon ...