nokia c6-01 m?i yoksa nokia 603 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serseri6092

serseri6092

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6-01 m?i yoksa nokia 603 mü?
arkadaşlar benim bütçem sınırlı 600tl ile 650 tl arası olduğundan bu iki telefonda karar kıldım 603 üstün c6-01den ama kamerası beni cezbediyor. benim yapacağım işler şunlar;
  1. mesaj yazmayı çok severim bazen sık kullanırım
  2. resim çekerim arada
  3. bir kaç uygulama yüklerim oyun yüklemem pek bu telefona çünkü bence telefonlar oyun için değil
  4. aldığım telefon kasmayacak bide donma yapmayacak
  5. beni memnun edecek kullanışlı bir telefon arıyorum
aradıklarım böyle arkadaşlar sizce hangisini tercih edem. bu iki telefonda takıldım kaldım. c6-01de flash bellek falan bağlamak için aparatı var bağlanıyor hatta klavye ve mouse bağlanabiliyormuş bu özellik 603de var mı arkadaşlar

nokia c6-01'de de nokia 603'de de symbian belle var c6-01'de geldi. işletim sistemleri aynı bana yardımcı olmanızı isityorum ona göre karar vercem size bi danışayım öle alayım dedim. hepsiburada da nokia 603 30 tl falan c6-01den ucuz :)

lütfen kullananlar yorum atsın ve bilenler. bilmeyenler yorum atmasın lütfen. çok karalama oluyor bu konuyu da o yüzden açtım.
hem benim gibi karasız olanlara da iyi bi konu olur alacaklar için.

ŞİMDİDEN FİKİRLERİNİ SÖYLÜYECEKLERİ İÇİN AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM...

anılbaran

anılbaran

Üye
603 çünkü 1 ghz işlemcı ve 500 mb ram barındırıyor.c6-01 ise 256 mb ram 680 mhz işlemcı var galıba.Her türlü 603 kardeşim

serseri6092

serseri6092

Üye
    Konu Sahibi
603 çünkü 1 ghz işlemcı ve 500 mb ram barındırıyor.c6-01 ise 256 mb ram 680 mhz işlemcı var galıba.Her türlü 603 kardeşim

hmm teşekkür ederim kardeşim. 603'ün özellikleri süper. ben c6-01i arkdaşda vardı kullandım çok kullnışlı dokunmatiği felan. ama 603 ağır basıyor. kardeş bu telefona flash belleği bağlayabiliyormuz nokia 603e bana lazım olcakda kardeş.

tempestshine

tempestshine

Üye
hmm teşekkür ederim kardeşim. 603'ün özellikleri süper. ben c6-01i arkdaşda vardı kullandım çok kullnışlı dokunmatiği felan. ama 603 ağır basıyor. kardeş bu telefona flash belleği bağlayabiliyormuz nokia 603e bana lazım olcakda kardeş.

603'ü bilmiyorum.Ama c6-01'e mause ve flash bellek bağlamıştım ben .

serseri6092

serseri6092

Üye
    Konu Sahibi
tempestshine

tempestshine

Üye
sende c6-01 nasıl telefon galiba telefonun c6-01

c6-01de var biliyorum 603de de var mı onu merak ediyorum araştırıyorum.

c6-01 de mouse veya flash bellek bağlamak için yer yok.ben kendim yaptım kabloyu.

sagoş

Üye
Kardeşim ben 6 aydır C6-01 kullaıyorum sana öneririm.Kamerasından çok memnunundur.Sen takılma derdi ve kasma gibi olan şeyleri kafana takma c6-01 bende şu ana kadar hiç bir donma vs takılma yapmadı.Ve her 1.5 ay sonra telefondan sıkıldım diyorum Nokia güncelleme getiriyor o yüzden hiç sıkılmazsın.Görüüm açısınından C6-01 çok ağır basıyor.

SANA ÖNERİM C6-01

serseri6092

serseri6092

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603'de de varmı arkadaşlar ben alırım bu teli :D

---------- Eklendi @ 11:39:54 ---------- Yazıldı @ 11:38:11 ----------

c6-01 de mouse veya flash bellek bağlamak için yer yok.ben kendim yaptım kabloyu.

kardeş usb otg diye kablo ver onu tele bağlıyorsun sonra usbleri bağlıyorsun. benim arkdaşımda var o kablodan flash belleğini bağladı kendin yapmana gerek yok aslında :) bak burda satılıyor
[h=2][/h]

---------- Eklendi @ 11:41:02 ---------- Yazıldı @ 11:39:54 ----------

Kardeşim ben 6 aydır C6-01 kullaıyorum sana öneririm.Kamerasından çok memnunundur.Sen takılma derdi ve kasma gibi olan şeyleri kafana takma c6-01 bende şu ana kadar hiç bir donma vs takılma yapmadı.Ve her 1.5 ay sonra telefondan sıkıldım diyorum Nokia güncelleme getiriyor o yüzden hiç sıkılmazsın.Görüüm açısınından C6-01 çok ağır basıyor.

SANA ÖNERİM C6-01

fikrin için teşekkür ederim kardeş. peki belle güncellemesi ile ne gibi değişiklikler oldu ilk symbian anna ve belle arasında ne gibi değişiklikler var

---------- Eklendi @ 11:45:28 ---------- Yazıldı @ 11:41:02 ----------

kardeş usb otg diye kablo ver onu tele bağlıyorsun sonra usbleri bağlıyorsun. benim arkdaşımda var o kablodan flash belleğini bağladı kendin yapmana gerek yok aslında :) bak burda satılıyor

fikrin için teşekkür ederim kardeş. peki belle güncellemesi ile ne gibi değişiklikler oldu ilk symbian anna ve belle arasında ne gibi değişiklikler var

burda buldum 603de yazıyor destekleyen cihazlar arasında

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
603.

tempestshine

tempestshine

Üye

[h=2][/h]

---------- Eklendi @ 11:45:28 ---------- Yazıldı @ 11:41:02 ----------

burda buldum 603de yazıyor destekleyen cihazlar arasında

ben o kadar aradım bulamadım.sonrada kendim yaptım

gölgee_65

gölgee_65

Üye
603 Derim :oke:
ama bu yeni güncelleme ile Şarjı falan az gidiyormuş diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
C6-01'in kamerası 8 mp ama otofokus yok genede 603'ün kamerasından iyi ama sırf kamera için C6-01 almaya değmez. Zaten kamera dışında diğer özellikler bakımından 603 daha üstün. 603'ün bence en önemli handikapı önde kamerası olmaması. 3G kullanan biriysen sıkıntı olabilir

gölgee_65

gölgee_65

Üye
C6-01'in kamerası 8 mp ama otofokus yok genede 603'ün kamerasından iyi ama sırf kamera için C6-01 almaya değmez. Zaten kamera dışında diğer özellikler bakımından 603 daha üstün. 603'ün bence en önemli handikapı önde kamerası olmaması. 3G kullanan biriysen sıkıntı olabilir

Evet bence de şu an tek eksiği ön kamera

hayri_atug

Üye
arkadaslar kuzendn yaziomda 603de bi ton ozellik war kamera iyi dgl onde kamera yok iyi tel ama eksik, ben msaj yazarim genllikle cok mvzık dnlrm almskn dıyom kamerada ıyı olsun dıyom

thelodos

Üye
arkadas sen oyun oynamak icin se 603 al ama fotaraf cekeceksen c6-1 al

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
603 hd video çekebiliyor ayrıca özellikleri çok daha iyi birde mesaj yazacam diyorsun c6-01in ekranı küçük kesinlikle 603 al

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
603

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Arkadaşlar bu 603'e yeni güncelleme geldikten sonra Şarjı eskiye göre daha az gidiyor gibi şikayetler duydum. kullanıcı arkadaşlar varsa fp1 güncellemesi yapanlar bilgi verebilir mi? gerçekten şarj sorunu var mı?

Yeniçeri38

Yeniçeri38

Üye
c6 01 al benim amca oğlu aldı 603 pişman oldu bende galax ace ile c6 01 arasında kaldım

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
603.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...