Nokia C5-03'e format attıktan sonra oluşan sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

burak236

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03'e format attıktan sonra oluşan sorunlar
ekran kararıyor ve telefon yeniden başlıyor (hatta her gün),

-müzik çalarımda bi sorun var bazen açıyorum müziğin üzerine dokunuyorum müzik açılmıyor. ( bazen de müzik çalarken sistem hatası diyor kapanıyor )

-şarjı hemen bitiyor ya 2 saat müzik dinle batarya boş. (ayrıca batarya çok geç doluyo yak. 9 saat. Bir de sarj makinesinden bi cızıltı geliyor)

- ha bi de müzik çalara girip herhangi bir çalma listesini açar açmaz yukarı çekince müzik çalar kapanıyor(müzik çalarken bunu yapınca müzik çalmaya devam ediyor ama müzik çalar kapalı gözüküyor.)

-bazen sim kart yok gözüküyor :) çok komik ya.

-kulaklıgım da bozuk sonra yada telefonumum kulaklık yuvası bozuk.(yeni aldığım orj. kulaklık böyle yapıyor, yanında verdikleri 3 ay sonra bozuldu zaten )

-dokunmatik hassaslığı yerlerde sürününüyo sanki tuşlu telefon

-Youtube'daki videoları oynatamıyorum. (hani bilisin adresin sonuna &mobileflash=1 yazarsın hepsi flash olarak açılır o da olmuyor.

İlk aldığım gün süper telefon dedim ama o zaman da C:'deki hafıza çok azdi.
Ben 1 ay önce felan format atmıştım C'deki her şey silinmişti. C'deki hafızam çok olsun telefonum da ilk günki gibi olsun istiyorum.

- - - Eklendi - - -

real player'den ya da adrersin sonuna &mobileflash=1 yazsam da youtube videolarını oynatmıyor =(

- - - Eklendi - - -

lütfen yardımcı olun

bayon

Üye
istersen flash at telefona bi eğer yapamazsan yardımcı olurum

bayon

Üye
Bence adobe flash lite de silindi ayrıca dediğini nasıl yapacagız?

teamvier ile yapabilirim bilgisayarına bağlanıp flash işlemi telefonun içindeki yazılımı silip tekrar yüklemektir telefonun ilk aldığın gün ki gibi olur ( tabi donanımsal bi sorunu yoksa)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ben hard formattan sonra swf dosyaları açamaz olmuştum ve birkaç sorun daha vardı (müzik çalarda sistem hatası gibi). Ama seninki bayağı azıtmış. Tekrar format atmayı dene belki düzelir, ben atmadım henüz.

burak236

Üye
    Konu Sahibi
Ben hard formattan sonra swf dosyaları açamaz olmuştum ve birkaç sorun daha vardı (müzik çalarda sistem hatası gibi). Ama seninki bayağı azıtmış. Tekrar format atmayı dene belki düzelir, ben atmadım henüz.

Haklısın az önce muzik dinlerken aynısı oldu

- - - Eklendi - - -

Haklısın az önce muzik dinlerken aynısı oldu

- - - Eklendi - - -

teamvier ile yapabilirim bilgisayarına bağlanıp flash işlemi telefonun içindeki yazılımı silip tekrar yüklemektir telefonun ilk aldığın gün ki gibi olur ( tabi donanımsal bi sorunu yoksa)

Nokia suite'den yazılımı yeniden güncellesem düzelir mi

- - - Eklendi - - -

bi de birini aradıktan sonra telefon titrıyor

LeaD3R

LeaD3R

Üye
nokia suitden yazılımı tekrar yükle gibi bişey vardı onu dene istersen ama bence bi cfw yükle hem hızlanır hem c hafızan artar hem görsellik olur

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ben Nokia Suite'ten yazılımı tekrar yüklemiştim değişen bir şey olmamıştı.

Üst Alt