Neden Nokia yı özlüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
Hocam kullandığınız cihaz kendini ispat etmiş bir cihaz değil zaten. Şu an Nokia kadar sağlam cihazlar var emin olun. Bu biraz da şans işi. Aynı marka cihazlar bile bazen değişik değişik hatalar ve sorunlar çıkarabiliyor.
Bide şoyle bisey var bu telefon çinde zte adiyla satılmış ve başarılı rakamlara ulaşınca vodafone adiyla turkiyeye gelmişti diye hatırlıyorum ama.bugün grubuna baktım benim yaşadığım sorunları çoğu kullanıcı yaşıyormuş onlar garantiye göndermişler ama ben gondermedim bi ay boyunca telefonsuz yapamam gittiği yere kadar artik

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
ilk dokunmatik telefonu nokia yaptıı

• Beğen
Tepkiler: curtaincall
sailfish

sailfish

Üye
Bunlar işin hikaye kısmı parayı basıp Androidleri Iphoneları alırken böyle demiyordunuz benim hiçbir zaman Android telefonum olmadı :D İlerde 1 yıl sonrada Jollaya geçerim gibi

furyzer0

furyzer0

Üye
Bunlar işin hikaye kısmı parayı basıp Androidleri Iphoneları alırken böyle demiyordunuz benim hiçbir zaman Android telefonum olmadı :D İlerde 1 yıl sonrada Jollaya geçerim gibi
Jolla için pek ümitli değildim ama Rusya resmi işletim sistemi yapacakmış en azından devam edecekleri garantilenmiş oldu. Tr ye gelse ben de düşünürüm ama orta bir cihaz da yapmalılar.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
sailfish

sailfish

Üye
Jolla için pek ümitli değildim ama Rusya resmi işletim sistemi yapacakmış en azından devam edecekleri garantilenmiş oldu. Tr ye gelse ben de düşünürüm ama orta bir cihaz da yapmalılar.

Aynen öyle 1 seneye kadar çok şey değişebilir daha zaman var benim için :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
maxirabit

maxirabit

Üye
Lenovo k5 kullanıyorum telefonun standart teması bile belleden alıntı, fm radyoda ki ikon, belledekiyle aynısı :D

furyzer0

furyzer0

Üye
Lenovo k5 kullanıyorum telefonun standart teması bile belleden alıntı, fm radyoda ki ikon, belledekiyle aynısı :D
İlk samsung aldı yuvarlatılmış ikonları, sonra lenovo vs. aldı.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
N8 telefonumu 5800 telefonumu ozluyorum be nokia n95 telefonumu ozluyorum ah nokia be zamaninda gazete kuponuyla almistik ne gunlerdi

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi