Nokia C5-03 Her türlü sorununuzu yazabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
beyler yeni güncelleme gelmiş ancak ne değişti ben fark edemedim ya değişikliği görebilen varsa yazsın lütfen

Symbian Türkiye adı blogda yeni sürümün getirdikleri yazılmış:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Konuşurken telefondaki küçük hoparlörden ses gelmiyor. Ancak hands freede ya da kulaklıkta ses alabiliyorum. Benım sesim ise karşı tarafa gidiyor. Nasıl düzeltebilirim?

Arkada Ki Dışarıya Ses Verir Ztn Sen Hands Free ye Alırsan Sesi Ordan Verir Normal Kulağına Alıp Konuşursan Karşıdakinin Sesi Ahizeden Gelir...

----------Eklendi @ 17:11:25 ---------- Yazıldı @ 17:05:40 ----------

beyler yeni güncelleme gelmiş ancak ne değişti ben fark edemedim ya değişikliği görebilen varsa yazsın lütfen

Tarayıcıda Ve Haritada Da Değişiklik Var Başka Göremedim. Bide Boot Da Varmış... :oke:

aca05700

aca05700

Üye
Beyler hepinize teşekkürler. Güncelleme yapınca sorunum çözüldü.

brslı16

Üye
aynen beyler bende fark ettim haritalar bayaa hızlanmış...

daha öncede sordum ama benim tlfn ciddi ciddi kasmaya başladı menüde dolaşırken flan hiçbi problem yok ancak msj yazmaya başladığımda böyle ara ara duraksamlar geliyodu şimdi iyce arttı arama yapıcağım rakamların olduğu bölümdede bunu yapıyo sizce neden yapıyodur bunu güncellemeden olmuş olabilir mi yada sizlerin telefonunda da böyle bi problem oldudumu yardım edin lütfen ya msjla çok uğraştığım için iyce sinirlerimi bozmaya başladı:off:

The_WoRm

The_WoRm

Üye

Fotoğrafın Üzerine Basılı Tut Sonra Açılan Menüden İşaretle Var Ordan Yapabilirsin :oke:

eyw hocam yeniyn k bkmayn 3. gun daha telfonun :) birde opera 11i kullaniyorum ama bunda bile hafiza yok diyor nedeni ve cozumu nasildir ? Tesekkurler

'Patron

'Patron

Üye
aynen beyler bende fark ettim haritalar bayaa hızlanmış...

daha öncede sordum ama benim tlfn ciddi ciddi kasmaya başladı menüde dolaşırken flan hiçbi problem yok ancak msj yazmaya başladığımda böyle ara ara duraksamlar geliyodu şimdi iyce arttı arama yapıcağım rakamların olduğu bölümdede bunu yapıyo sizce neden yapıyodur bunu güncellemeden olmuş olabilir mi yada sizlerin telefonunda da böyle bi problem oldudumu yardım edin lütfen ya msjla çok uğraştığım için iyce sinirlerimi bozmaya başladı:off:

kardeş bende öyle bir sorun yok. temaları hafıza kartına kur. 50mb flan boş yer hep olsun. bide yüklediğin temaya dikkat et fazla ağır görseli yüksekse oda kasar. başka tema dene.

eyw hocam yeniyn k bkmayn 3. gun daha telfonun :) birde opera 11i kullaniyorum ama bunda bile hafiza yok diyor nedeni ve cozumu nasildir ? Tesekkurler
opera mobile 11 öyledır. opera mini 6 kur. böyle bir sorun yaşamazsın.

brslı16

Üye

kardeş bende öyle bir sorun yok. temaları hafıza kartına kur. 50mb flan boş yer hep olsun. bide yüklediğin temaya dikkat et fazla ağır görseli yüksekse oda kasar. başka tema dene.

kardeş vediğin cvp için çok teşekkür ederim kullandığım tema skype teması 1,8 mb yüksek çözünürlüklü telefona kurduğum herşey hafıza kartında ancak rehberde kaydırma flan yaptığımda hiç kasma yok en azından kendi orjinal temasındaki kadar yok hafıza kartında ise 700 mb boş alan var telefonun kendi hafızası ise 37 mb boş . telefon hafızasına girdiğimde neredeyse silinecek hiç bişey yok bütün klasörler boş telefon hafızasını daha nasıl boşaltablirim yani hangi dosyaları silersem telefonda problem çıkmaz ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

kardeş vediğin cvp için çok teşekkür ederim kullandığım tema skype teması 1,8 mb yüksek çözünürlüklü telefona kurduğum herşey hafıza kartında ancak rehberde kaydırma flan yaptığımda hiç kasma yok en azından kendi orjinal temasındaki kadar yok hafıza kartında ise 700 mb boş alan var telefonun kendi hafızası ise 37 mb boş . telefon hafızasına girdiğimde neredeyse silinecek hiç bişey yok bütün klasörler boş telefon hafızasını daha nasıl boşaltablirim yani hangi dosyaları silersem telefonda problem çıkmaz ?

C Bölümünde Direk Olarak Sileceğin Bi Şey Yok Uygulama Yöneticisine Gir Yüklü Uygulamalardan Kaldır Dosyaları Ama Bi Çoğu Lazım Oluyor. Ben Telefonu Format Attıktan Sonra C De 64 MB Yer Açıldı ve Şuan Da 60 MB Yer Var :oke:

Krofessional

Arkada Ki Dışarıya Ses Verir Ztn Sen Hands Free ye Alırsan Sesi Ordan Verir Normal Kulağına Alıp Konuşursan Karşıdakinin Sesi Ahizeden Gelir...

----------Eklendi @ 17:11:25 ---------- Yazıldı @ 17:05:40 ----------

Tarayıcıda Ve Haritada Da Değişiklik Var Başka Göremedim. Bide Boot Da Varmış... :oke:

Boot ta 5 snylk bi hızlanma var

NiCKiMYoK

NiCKiMYoK

Üye
C5-03 telefona format attım ama uygulamalar gitti ( facebook -youtube vb.) bunları tekrar geri getirenilirmiyim.İndirdiğim facebook uygulamaların hiç biri olmadı yüklendi ama bi türlü bulamadım yerini

brslı16

Üye
beyler telefonunda orjinalinden farklı tema kullanan var mı telefonunu kastırmayan ? bende şuan ovi mağazan indirdiğim flare diye bi tema var baya hızlı ama görüntüsünden sıkıldım artık bana kasmadan en hızlı bi şekilde görselliğide olsun öyle bi tema bulabilirmisiniz ?

'Patron

'Patron

Üye
s60v5 temalar bolumunde istedigin kadar var.yada oviden green dark wood u yukle.guzel.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
beyler telefonunda orjinalinden farklı tema kullanan var mı telefonunu kastırmayan ? bende şuan ovi mağazan indirdiğim flare diye bi tema var baya hızlı ama görüntüsünden sıkıldım artık bana kasmadan en hızlı bi şekilde görselliğide olsun öyle bi tema bulabilirmisiniz ?

Bende Orjinaline Benzer Bi Tema Var Menü Arkaplanı Siyah. Menü Giriş Çıkışları Hızlı Oluyor İsterseniz Upload Edeyim :oke:

----------Eklendi @ 20:17:16 ---------- Yazıldı @ 20:16:19 ----------

Bende Hızlı Sizde NasıL Olur Bilemem

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
nokia c5-3 kullanıyorum. Güncellemem 11.0.024'dü. Güncelleştirmek istedim telefondan güncelleştirmeyi denedim sunucu bulunamıyor dedi wifiyle internete bağlanmama rağmen. bilgisayarda nokia ubdate programı vardı onun ile güncelleştiriyim dedim. Güncelleştirdim. 12.0.023 oldu. Telefonda bu sefer wifiyle internete giremiyorum. 404 hatası çıkıyor. Wifiyle internete girememe ve telefondan güncelleştirme yapamama yardım edebilcek biri var mı ?

artos1

Üye
Arkadaşlar orginalı dışındaki temalar bendede kasıyor yokmu bunun bir çözümü.

brslı16

Üye

Bende Orjinaline Benzer Bi Tema Var Menü Arkaplanı Siyah. Menü Giriş Çıkışları Hızlı Oluyor İsterseniz Upload Edeyim :oke:

----------Eklendi @ 20:17:16 ---------- Yazıldı @ 20:16:19 ----------

Bende Hızlı Sizde NasıL Olur Bilemem
Sağolasın kardeş upload edersen iyi olur birde kendi aramızda bu şekilde hızlı temalr bulunca burda upload edelimki herkes faydalansın ön izlemeli koyarsak daha iyi olur

ALİ57

Üye
öncelikle böye bir konu açdığın ve bilgi verdiyin için şimdikten teşekür ederim .Benim C5-03 nokia ile ilgili birkaç sorum olcak Hafıza kartına veya kılsöre şifre koyabileceyiim bir pomgam varmı varsa nerden indire bilirim.
harita ,araç süme,hedef belirlele,geçmiş, diyince Geçmişte yazdıgım adresler cıkıyor bunları nasıl sile bilirim .
cektiyim fotrafları en kısa nasıl göre bilirim ve bu dosyadaki fotoğrafları nasıl silerim. ben daha önce böyle bir tel kullanmadıgım için bilgiden malesef yoksulum yardımların için şimdikten teşekür ederim.

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
nokia c5-3 kullanıyorum. Güncellemem 11.0.024'dü. Güncelleştirmek istedim telefondan güncelleştirmeyi denedim sunucu bulunamıyor dedi wifiyle internete bağlanmama rağmen. bilgisayarda nokia ubdate programı vardı onun ile güncelleştiriyim dedim. Güncelleştirdim. 12.0.023 oldu. Telefonda bu sefer wifiyle internete giremiyorum. 404 hatası çıkıyor. Wifiyle internete girememe ve telefondan güncelleştirme yapamama yardım edebilcek biri var mı ?

Telefonun DNS ve IP ayarlarını bir kontrol et belki sorun onlardandır sanmıyorum ama.

----------Eklendi @ 10:21:33 ---------- Yazıldı @ 10:19:48 ----------

Nokia Theme Black
Nokia Theme Orange
Nokia Theme White
Nokia Theme Dark
Nokia Theme Pink
Nokia Theme Fuschia
Nokia Theme Dark Blue
Nokia Evolve
Metro Pink
Metro Green
Metro Blue

Bu temalar hem sadedir hem de rahat çalışırlar.

ALİ57

Üye
C5-03 nokia Hafıza kartına veya kılsöre şifre koyabileceyiim bir pomgam varmı varsa nerden indire bilirim

Üst Alt