Nokia C5-03 Her türlü sorununuzu yazabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi

Bundan mı bahsediyorsun? Bu kendiliğinden olduysa garantiye gönderebilirsin, fakat bunun olmasındaki etkenler; kasanın yere hızlı bir şekilde çarpması, hızlı sıcaklık değişimleri, arka kapağın uygun açılmayışı veya alt kısımdaki tuşlara taş gibi bir yüzeyde sert basılması olabilir.

mehmet2007

Üye
arkadaşlar benim sorum nokıa c5-03 te n gage oyunları oynanabiliyormu oynanabiliyorsa forumda 5800 için n gage oynama ile ilgili bir konu var bu konudakileri bu telefonda işe yararmı bir yardım oynamak istediğim bazı oyunlar var n gage oyunları.....
bu soruma cevap alamadım yoksa en azından yok deyin bu arada bende c5-03 kulllanıcısıyım bendede herhangi bir çatlak oluşmadı

gnome

Üye
Nokia C5-03 kullanıyorum. Telefonumu yere düşürdüm kapağı çook kötü durumda altı çatladı ve heryeri çizildi yeni kapak internette bulamadım aslında beyaz kapak istiyorum ama artık siyahada razıyım gibi ebay da flanda bulamadım bu telefonun aksesuarı yokmu?

dj_citax

Üye
yorumlar için teşekkürler.paki kardes ben wlan ile modemden nete bağlanmak istiyorum geçesiz sunucu ismi diyo.ne yapmalıyım ?

'Patron

'Patron

Üye
bu soruma cevap alamadım yoksa en azından yok deyin bu arada bende c5-03 kulllanıcısıyım bendede herhangi bir çatlak oluşmadı
http://www.maxicep.com/symbian-s60v...gage-oyunlarini-oynama-denemistir-334626.html
şu konuyu incele kardeş.

Nokia C5-03 kullanıyorum. Telefonumu yere düşürdüm kapağı çook kötü durumda altı çatladı ve heryeri çizildi yeni kapak internette bulamadım aslında beyaz kapak istiyorum ama artık siyahada razıyım gibi ebay da flanda bulamadım bu telefonun aksesuarı yokmu?
sahibinden yada gitti gidiyorda gormustum sanırım. yada garantiyr gonder telefonunu.

yorumlar için teşekkürler.paki kardes ben wlan ile modemden nete bağlanmak istiyorum geçesiz sunucu ismi diyo.ne yapmalıyım ?
ayarlarını yap kardeş ayarları yanlış olablır.

'Patron

'Patron

Üye
kusura bakma o aralar benim kafa biraz dağınıktıda yanlış okumuşum
kardeş her telefonda risk olur okadar riski alman lazım napalım. bence guzel telefon çok kibar. kızlar hasta oluyo :D :naughty:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ben yokken kız arkadaşım c5-03 'ü vibratör olarak kullansa bi sorun olur mu?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ban mı :S
her türlü sorununuzu yazıyor ama başlıkta.

'Patron

'Patron

Üye
bisey diyemem.:kop::kop:

mehmet2007

Üye
arkadaş fazla uçmuş ya bu nasıl bir TELEFON sorunudur :d::aha:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
arkadaşlar çok ama çok özür dilerim ben ciddi anlamda yazmıştım her türlü sorununuzu yazdığı için... yanlış anlaşıldım çok özür dilerim, mesajımı da silemedim modlar silsin lütfen.

'Patron

'Patron

Üye
arkadaşlar çok ama çok özür dilerim ben ciddi anlamda yazmıştım her türlü sorununuzu yazdığı için... yanlış anlaşıldım çok özür dilerim, mesajımı da silemedim modlar silsin lütfen.
:D çok güldüm panpa ya :D

brslı16

Üye
ya beyler benim bu navigasyonda bi problem var. vodafone cep net paketine üyeyim naviyide hep çevrim içi kullanıyorum ancak şöyle bişey var navi çok yavaşladı sanki ilk kullandığımda böyle değildi ayrlada baktım çevrim içi olarak gösteriyo bu yavaşlama neden olabilir? ve bişey daha benim iş yerim bursanın biraz dışında kalıyo orda naviyi açtığımda benim konum olarak beni bursa altıparmakta gösteriyo ama bulduğum yerle altıparmak arasında en az 30 km var bu neden olabilir? gerci evim merkezde evde açıncada bazen doğru gösteriyo bazen ise bursa yıldırımda biyeri gösteriyo bu neden olabilir ben bi türlü çözemedim ya :hmmm yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Üst Alt