Nokıa C5 - 03 Dokunmatik Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa C5 - 03 Dokunmatik Sorunu
Merhabalar Nokia C5 03 telefonum var fakat durduk yere hiç birşey olmadan dokunmatik hassasiyeti bozuldu ve işlem yaptığımda dokunmatiği takılı kalıyor baska tuşa basıyorum baska işlem yapıyor ama çok sık karşıma gelmesede mesaj yazarken sıkıntı yaşıyorum ve buda hiç hoşuma gitmiyor . Ayarlar > Telefon > Dokunmatik ayarlar > Ekran kalibrasyonu da denedim orda sorun yaşamadım ama arada bir takılı kalıyor bunun sebebi neden olabilir ve çözümü varmıdır

Yardım ederseniz sevinirim .

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
hard format at bakalım

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
    Konu Sahibi
hard format attım ama duzelmdi . Baska bir yolu varmıdır acaba.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Formatla düzelmediyse ekranın değişmesi gerekir..

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
Ayni durum bndede oldu duzeldi gitti duzeldi gitti gelmedi artk ekran basmiyo. Sendede oyle olacaktr.

sacid589

sacid589

Üye
kardeşim orjinal ekran taktırabiliyosan taktır yoksa sahte fln taktırma mahfolur telefonun benimkide aynen böyle oldu şuan sahte bi ekran takılı dokunmatikten eser yok

KeçiöRenLi

KeçiöRenLi

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkdaşlar bilgileriniz için yeni ekran taktırıyım ben o zman çok sağolun

Robiro

Robiro

Üye
sağolun arkdaşlar bilgileriniz için yeni ekran taktırıyım ben o zman çok sağolun

Kardeşim bence değiştirmeden önce servise falan ver. Aynı sorun bende de vardı. Bozulursa bozulsun dedim içini açtım anlamadım kapattım şimdi taş gibi. Sende aç demiyorum. Bozulur falan benden bilinmesin :D