Öneri nokia 808 nfc ayarları nasıl yapılıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
    Konu Sahibi
nokia 808 nfc ayarları nasıl yapılıyor?
1-arkadaşlar internette youtubede videolar var ama ben başaramadım kutudan çıkan nfc kağıt zımbırtısını telefona yaklaştırdım bir mok olmadı :)
2.- nokia 808,in sıfır telefonlarında kullanma kılavuzu çıkmıyormu?
(hızlı başlangıç kılavuzu hariç) beyler normal kullanma kılavuzu,nu diyorum bende çıkmamıştı alınmıştı sizdede aynı şey oldumu?

3.-nfc,yi ayarladık başka bir nfc,li telefonla veri transferi yapabilirmiyiz samsung s4,s5 vb nfc,li cihazlar

(yoksa sadece nokianın nfc,li cihazlarıylamı veri tranferi yapılıyor)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1 Kutudan Çıkan Kağit Dediğin Şu Küçük NFC İçin Bİlgi Veren Kağitmi?
2 Klavuz Fazla Değil Bu Maliyet Anlamına Geldiği İçin Üreticiler Genelde Cihazin İçine Koyuyor Elektronik Olarak Yada
3.NFC Olan Neredeyse Tüm Cihazlar İle Veri Transferi Yaparsın Fakat Bazen Olmuyor Nedenini Bilmiyorum Bazen İki Nokia Cihaz Arasında Bazen İse Samsung Nokia Arasında Sanırım Antenler İle Alakalı S3 Le Filan Eşleşiyor Yoksa Ama 620 İle Eşleştiremedim :$

• Beğen
Tepkiler: infazcı
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
    Konu Sahibi
1- evet o ufak kağıt
2-saol kardeş,sanki atla deve maliyetmiş kaç para tutacakki kılavuz kafayı yemiş telefon şirketleri bu pdf 100 sayfa gözüküyor
3-angry birds oyununda bölümleri geçmek için nfc yardımı istiyor ama nfc kartı kullanarak kilitleri açamadım youtubede videosu var adam şak diye açıyordu
bu arada youtube videolarını burada nasıl gösterebilirim?

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Markalar arası ve işletim sistemleri arasında tutarsızlık nedeniyle nfc çoğu zaman işe yaramıyor. 808 ile xperia s denedim olmadı. lumia 920 ile note 2 ve, xperia p denedim yine olmadı. Xperia p ve note 2 kendi aralarında gönderdi ama. Gelişmesi gereken bir teknoloji...

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
    Konu Sahibi
ben samsung s4 ile note 2 ile falan bendeki orjinal angry birds oyunu için eşleştirme yapmaya çalıştım s4,de ışın alındı diye yazdı dıt diye ses çıktı başka bir şey olmadı o kadar denememe rağmen,oyunun kilidini açamadım (nfc ile açılıyor diye gösteriyor) acaba nfc,li başka nokia telefonmu bulmak gerekiyor simbian olması şartmıdır windowslu nokialarla nfc transfer yapılamazmı?- işte aklımdaki sorular bunlar