Nokia 701 ve bitmeyen sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

ys.selman

ys.selman

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 ve bitmeyen sorunları
Telefonumda henüz 7.ayım. 2 kaydırmalı kilit tuşu kırıldı. 1 ay önce telefon dondu ve tuşlar işlemeyince bataryayı çıkarmak zorzorunda kaldım. Açmaya kalktığımda telefon hesaplarıma göre tam 7 kat yavaşlamış ve kamera açılmıyor. Kvk'nın yerli servisine götürdüm yazılımı tekrar yükledi bi faydası yok. Sorun nerde bilünmiyor. Depo hafızasına ulaşılamıyor. Şu an mecburiyetten o yavaşlıkta kullanıyorum . Başına gelen oldu mu bi yol gmsterin bana. Her fırsatta symbianı kötüleyen biri değilim ama bundan sonra asla almam

achambo

achambo

Üye
depoyu fat32 olarak tekrar biçimlendir bir de sen flaş at telefona olmazsa başka yol deneriz

ys.selman

ys.selman

Üye
    Konu Sahibi
asigsasi

asigsasi

Üye
bilgilerini yedekle e hafızasını biçimlendir ve hard format at

ys.selman

ys.selman

Üye
    Konu Sahibi
bilgilerini yedekle e hafızasını biçimlendir ve hard format at

bilgilere zaten ulaşılamıyor. Önemli bir şey de yoktu zaten sadece müziklerim vardı. Hard format sonuç vermiyor

bayon

Üye
düzelmiyyosa değişim talep et Sende

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
senin şanssızlığın diyebilrim bende 701 kullanıyorum ve hiç bir sorunla karşılaşmadım inş düzelir

ys.selman

ys.selman

Üye
    Konu Sahibi
yolcu beraberinde getirilen ürün. o yüzden nokia türkiyenin sahip çıkacağını zannetmiyorum. sorun ne onu da bulamıyor kimse. Nokia servisine göndersem eminim çok uçuk bi fiyat söylerler bana. Bende 12.sınıf öğrencisiyim üniversiteye kadar bununla idare edeyim diyorum

- - - Eklendi - - -

Bir de bu problem mağazadan whatsapp analiz uygulamasını indirince başladı. Uygulama ile alakası var mıdır bilmem ama indirmemenizi tavsiye ederim

asigsasi

asigsasi

Üye
hard formatı nasıl attın

kralberk13

kralberk13

Üye
mağazadan şüpeleniyorsan mağazada sorun yok whatsappı mağazadan indirdim sıkıntı olmadı

ys.selman

ys.selman

Üye
    Konu Sahibi
hard formatı nasıl attın

hard formatı normal tuşlarla filan yaptım. dil seçimi filan geldi. sonra telefoncu senin attığın formatla benimki bir olmaz deyip kibrit kutusu büyüklüğünde bi cihaza bağladı. AdınI bilmiyorum ama yine düzelmedi

- - - Eklendi - - -

mağazadan şüpeleniyorsan mağazada sorun yok whatsappı mağazadan indirdim sıkıntı olmadı

yok kardeşim "whatsapp analiz" uygulaması benim şüphelendiğim uygulama

achambo

achambo

Üye
uygulamayı sil(ayalar/yüklemeler/yüklü uygulamalardan) sonra dosyalar uygulamasından e nin üstüne basılı tut ve biçimlendir de olmuyosa depolama modunda pc ye bağla ve biçimlendir

ys.selman

ys.selman

Üye
    Konu Sahibi
uygulamayı sil(ayalar/yüklemeler/yüklü uygulamalardan) sonra dosyalar uygulamasından e nin üstüne basılı tut ve biçimlendir de olmuyosa depolama modunda pc ye bağla ve biçimlendir

uygulama durmuyor zaten 2 kere sıfırdan yüklendi yazılım hiç bir şey kalmadı. İlginize teşekkür ediyorum bunu böyle halledemicez galiba

achambo

achambo

Üye
uygulama durmuyor zaten 2 kere sıfırdan yüklendi yazılım hiç bir şey kalmadı. İlginize teşekkür ediyorum bunu böyle halledemicez galiba

biçimlendirdin mi bir de flash at

- - - Eklendi - - -

yazıyosun yazıyosun biçimlendirme yapmıyosun veya yapıyosun yazmıyosun

Üst Alt