Nokia 701 acil komik bir hataya destek

Sponsorlu Bağlantılar

ebucihad

ebucihad

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 acil komik bir hataya destek
Nokia 701 telefonuumm var. Telefonun dokunmatiği çalışmamaya başladı. Dokunmatik entegresinde felan sıkıntı yok. garanti yerine ve ayrıca telefon tamircisine gittim dokunmatiiği çalıştı ama nasıl.. Şimdi telefonu usb kablosuna bağlayınca telefonun dokunmatiği çalışmaya başlıyor. ama bazen bu geçerli olmuyor. En son yine çalıştırdım pcye bağlayıp çalıştırdım . Mağaza programının olmadıgını gördüm. Yükledim yeniden başlattım ve yine çalışmadı. Yazılımsal oldugunu var sayarsak nokia suite hariç nasıl symbian 3 feature pack 2 sürümünü atabilirim ney ile ? bana birisi baks mıdır nedir onu kullanıyorlar dediler ama ne oldugunu bulamadım. Virüs taraması temiz. Sizden cevaplarınızı bekliyorum engin bilgilerinize ve mantıklı önerilerinize ihtiyacım var .. Kolay Gelsin..

NEXUS

NEXUS

Üye
Aynı Konudan İki Tane Açma.

ebucihad

ebucihad

Üye
    Konu Sahibi
ikisinide içeriyor

NEXUS

NEXUS

Üye
Birtane3 konu açman yeterli isteyen kişi yardım eder istemeyen işi zaten yardım etmez.

• Beğen
Tepkiler: belco
mustafasen

mustafasen

Üye
Dostum büyük bir ihtimalle uygunsuz bir app yüklemişsin bence hard format at (menu+kamera+ses kısma+güç tuşu hepsine aynı anda basılı tut açılana kadar elini oynatma sonra mağazanı yüklersin forumda tarifleri mevcut

ebucihad

ebucihad

Üye
    Konu Sahibi
Ben onu yaptım o bilgiye sahibim ama yararı yok malesef. Gören mantığına sığdıramıyor. Bu cihaza nokia suiteden başka nasıl yeniden symbian 3 feature pack 2 yükleyebilirim

belco

Üye
Ben onu yaptım o bilgiye sahibim ama yararı yok malesef. Gören mantığına sığdıramıyor. Bu cihaza nokia suiteden başka nasıl yeniden symbian 3 feature pack 2 yükleyebilirim

TeamViewer 9 kur yardımcı olayım

NEXUS

NEXUS

Üye
TeamViewer 9 kur yardımcı olayım
Evet Yardımcı Olabilir Fakat Bilgisayarının Ayarınıda Bozabilir Yani Herşeyi Düşünmen Lazım ben team wiever'ı başka forumdan verdim bilgisayarın bir sürü şeyini sildi.

asigsasi

asigsasi

Üye
telefona hard format at ve pc suite ile yazılımı yeniden yükle

asigsasi

asigsasi

Üye
Onlari yaptigimu soylemistimNokia facebooktan gelen cevap oldu onu denicem Nokia recovery diye
Nokia Software Recovery Tool benim bildiğim kadarı ile wp için yapılmış bir nevi pc suite uygulaması

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
Evet Yardımcı Olabilir Fakat Bilgisayarının Ayarınıda Bozabilir Yani Herşeyi Düşünmen Lazım ben team wiever'ı başka forumdan verdim bilgisayarın bir sürü şeyini sildi.
internet kafedeki bilgisayarara yüklesin orada yapsın
Nokia Software Recovery Tool benim bildiğim kadarı ile wp için yapılmış bir nevi pc suite uygulaması
sorun o değil hard format attıktan sonra nasıl bozuk uygulamalar silinmedi anlamadım :hmmm