Nokia 701 ayar sorunu acil yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 ayar sorunu acil yardım lütfen
Öncelikle herkese merhaba benim cihazım önceden c6-01 di telefon bozuldu ve servise yolladım ardından bana nokia 701 verdiler o gün bu gündür bu cihaz başıma bela oldu garantiyede yolladım sim kart görmüyodu halloldu ama şimdide mobil tv gitti . Nasıl oldu bilmem formatlamışlar wap ayarlarım gitmiş mobil tv var izleyemiyorum arasırada dokunmatik donuyo kapatıp açınca düzeliyor(şuan sorunum bu değil öylesine yazdım) ben telefonu aktif kullanan biriyim film izler oyun oynar internete girer müzik dinlerim hatta evde internet olmadıgı için sınırsız 1 gb yapıp bilgisayara bağlayıp kullandıgımda oldu. Nolduysa sınırsız 1 gbnin kotası dolunca oldu . Mobil tvyide 96kbit le izlemeye çalışıyo bu mal telefon sorunumda bu hız kısıtı her şeye yansıdı eskiden böyle olmazdı . Konu açmadanda çözüm bulamadım. Wap ayarlarını alınca düzelirmi acaba ben şuan turkcell kullanıyorum ve internet ayarım var mobil tv için ayar tv yazdım yolladım fakat uzaktan ayar alımını desteklemiyo dedi .internet ayarı gitse onuda bulamam :) .Yanikısaca mobil tvyi hız kısıtı olmadan izlemem lazım boşa.gidiyo sinema paketi 1gb sınırsızı bile onu rahat izlemek için aldım . Arasıra tl gidiyodu ondan aldım ve kullandım bitti , hız kısıtıda beni bitirdi dertliyim dostlar yardım :) uzun oldu kusura bakmayın yardım edende etmeyende sağolsun varolsun :) şimdiden teşekkürler.

asigsasi

asigsasi

Üye
bu telefon ile alakalı değil tamamen kullanmış olduğun internet paketi ile alakalı bir durum hız kısıtına ulaştığın zaman mobil tv veri hızı da yavaşlar internet paketinin üzerine ek paket daha alıp hız kısıtın da kalkmış olur akşam da sana wap ve mobil veri ayarlarını gönderirim :)

• Beğen
Tepkiler: furkan10115330
Kayahan14

Kayahan14

Üye
532 yi ara türkcell wao de internet mi dicek evet de sonra 4 e bas ardından 2 ye bas

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
ayarları manuel yapmak zorunda ve maşallah konu sahibi de tatile çıktı galiba

• Beğen

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
ayarları manuel yapmak zorunda ve maşallah konu sahibi de tatile çıktı galiba

kardeşim k.bakmayın giremedim sağolun turkcelli aradığımda çok ilginç cevaplar aldım daha hiç müşteri hizmetlerine bağlanmadım ama 532den ayar almak isteyince aynen şunu söyledi öncelikle bağlantı sorunlarınızı kontrol ediyorum . Hattınızda tl yok ondan bağlanamıyosunuz dedi. :)

- - - Eklendi - - -

ondan önce 1-2 hafta öncede internete hattın kapalı dedi ama çatır çatır giriyodum sadece wap ayarlarım yoktu. Bide aklım almıyor hocam turkcell mesaj attı tebrikler size hediyemiz var sinema paketi bu ay size bedava dedi şimdi mesaj geldi sinema paketiniz bakiye olmadıgından yenilenemedi diye bu ne iştir ne dönekliktir sanki bi bozulma var gibi turkcellde en azından bana na karşı :)

- - - Eklendi - - -

kardeşim mobil bağlanmak zorundayım oda zor geliyor ondan sık sık remiyorum ;)

- - - Eklendi - - -

bu telefon ile alakalı değil tamamen kullanmış olduğun internet paketi ile alakalı bir durum hız kısıtına ulaştığın zaman mobil tv veri hızı da yavaşlar internet paketinin üzerine ek paket daha alıp hız kısıtın da kalkmış olur akşam da sana wap ve mobil veri ayarlarını gönderirim :)

bu arada 1 gb sınırsızın üstüne 1 250 1de 100 mb aldım buna bütçe dayanmaz

asigsasi

asigsasi

Üye
ek paket alsan 9 tl ye 500mb alırdın

• Beğen
mustafasen

mustafasen

Üye
net ayarları için,ayarlardan eskileri sil,telefonu kapat sim kartı çıkartıp tekrar tak ayarlar kendiliğinden oluşacaktır

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
sadece internet ayarı gelir wap ve mobil tv ayarı bu şekilde gelmez