Nokia 700 Gorilla Glass Yalanı

Sponsorlu Bağlantılar

omur.inak

Üye
    Konu Sahibi
beyler kimseye yalan borcum yok burda cebimden çıkarırken elimden fırladı ve yere düştü biraz sürüklendi aldım elime ve telefon bu halde suan fiyat ne kadar tutar acaba

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Biz yalan söylüyorsun demedik o küçük ihtimal gerçekleşmiş yaklaşık olarak 100 tl civarı tutar

oguzhan1670

Üye
Ben buraya telefona çivi çakıp ekran çatladı diye konu açsam sence mantıklı olurmu ? Seninkide o hesap. Bende c6-01 var havada uçuyo telefon bazen bana mısın demiyor

Aynen benim c6-01 bazen öyle bi düşüyo ki ben bile şaşıyorum :)

kadir9809

kadir9809

Üye
Arkadaşım Benimde C7 ekran paramparça Oldu 315 TL fiyat Ödedim. Seninkide O civarlar Olablir. 500 e kadar yolu var

blackcemre

Üye
Nokia E7'nin ekranı hepsinden sağlam bence.

chartall

Üye
orjinalini 190 tl ye taktrdm parça fiyatı ..
Yan sanayii ürünü yok zaten. Kvk'ya parayla yaptırmak istersen de 380 tl fiyat çekiyolar ekran ve dokunmatk birleşik ...

ormanc

Üye
Arkadaşım Benimde C7 ekran paramparça Oldu 315 TL fiyat Ödedim. Seninkide O civarlar Olablir. 500 e kadar yolu var

Geçmiş olsun kendin değiştirebilirsen gg'da 145 - 200 arası değişiyor

omur.inak

Üye
    Konu Sahibi
65 tlye orjinal buldum

serecans

serecans

Üye
valla kardeşim benimkide kırıldı 300 dolar dediler ona o parayı verene kadar yenisini alırım dedim paramparça ettim telefonu ha bide bataryası ve işlemcisinde samsung yazıyordu .

mehsell

mehsell

Üye
Geçmiş olsun kardeşim benim de c6 01 ekranı kırılmıştı o da gorilla glassmış(!) Kullanıcı hatası olduğu için 120 liraya değiştrmiştim.

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
bu telefona nolmus böyle düşme işi değil üstünden tır geçmiş gibi

blackcemre

Üye
Telefon yüksekten veya daha hızlı düşerse kırılabilir.

osmanaslan1060

osmanaslan1060

Üye
benim 808 bir günde 4 kere yere düştü durum bu:

blackcemre

Üye
Corning Gorilla Glass 2 çımış o daha dayanıklı bence E7 de ekran böyle kolay kolay kırılmaz veya çizilmez.

MrTech

MrTech

Üye
Gorilla glass normal camlardan tek farkı biraz daha dayanıklı olması :good:

ByCreative

Üye
Bu düşüşte var bi terslik.
Telefonun düştüğü yerde gördüğü telefonları hızla kendi çeken bir mekanizmanın olmadığından emin misin dostum ?

alical33

alical33

Üye
hiçde cebinden düşmüş gibi durmuyot bu çok sert düşmüş sanırım geçmiş olsun

doquqan5

doquqan5

Üye
Sanırım bunun olma sebebi dokunmatik ekran camının iPhone gibi tam ekran olmasıdır. iPhone'un dayanıksız olma nedeni camın köşelerde korunaksız kalmasıdır.
Çok incelemedim ama sanırım 700'de de ekran bahsettiğim şekilde.
Gorilla veya herhangi bir dokunmatik ekran camı kırılmaz değildir, sadece dayanıklıdır.
Şahsen C6-01'de hiç bir problem yaşamadım, bir çizik bile olmadı.
Belki sivri bir noktaya düştüğü için olmuş olabilir çünkü bu camı Youtube üzerinde kırabilen çok çok az kişi var ve hepsi camı tam ortasından sivri bir maddeyle basıp köşeleri çekerek kırmıştı.
Ekran çok kaliteli olduğu için sana pahalıya patlar çünkü ekran Gorilla+ClearBlack cam.
Fakat sen en iyisi tamir edilince bir kılıf ile kullan.
Orjinal bir kılıf al ki telefonu tam sarsın, mesela benim 5 TL'lik bir kap var telefonun etrafını sarmıyor köşelerde boşluklar oluyor.
İyi günler :)

• Beğen
Tepkiler: smh60
smh60

smh60

Üye
Sanırım bunun olma sebebi dokunmatik ekran camının iPhone gibi tam ekran olmasıdır. iPhone'un dayanıksız olma nedeni camın köşelerde korunaksız kalmasıdır.
Çok incelemedim ama sanırım 700'de de ekran bahsettiğim şekilde.
Gorilla veya herhangi bir dokunmatik ekran camı kırılmaz değildir, sadece dayanıklıdır.
Şahsen C6-01'de hiç bir problem yaşamadım, bir çizik bile olmadı.
Belki sivri bir noktaya düştüğü için olmuş olabilir çünkü bu camı Youtube üzerinde kırabilen çok çok az kişi var ve hepsi camı tam ortasından sivri bir maddeyle basıp köşeleri çekerek kırmıştı.
Ekran çok kaliteli olduğu için sana pahalıya patlar çünkü ekran Gorilla+ClearBlack cam.
Fakat sen en iyisi tamir edilince bir kılıf ile kullan.
Orjinal bir kılıf al ki telefonu tam sarsın, mesela benim 5 TL'lik bir kap var telefonun etrafını sarmıyor köşelerde boşluklar oluyor.
İyi günler :)

aynen

Üst Alt