Nokia 700 Gorilla Glass Yalanı

Sponsorlu Bağlantılar

omur.inak

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 Gorilla Glass Yalanı

telefon bi düşüşte bu hali aldı gorilla glass felan yalan telefonunuzu iyi muhafaza edin
ayrıca ekranın fiyatı tahminen ne kadardır bilen var mı ?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
O Senin Gorilla Glass Cam Değil Dediğin Yarı Gorillas Yarı Clear Black Çift Katman Birleşimi Bu Arada Geçmiş Olsun Cam Fiyatını Bir Sor Nokıa Shop ta

• Beğen
Tepkiler: ayran3883

deli oğlan

Üye
gorilla glass kesinlikle çizilmez veya kırılmaz ekran değildir..normal ekranlara göre çizilmeye ve darbelere daha dayanıklı ekrandır yani gorilla glass olan bi telefonun ekranı çizilmiycek veya kırılmıycak diye bişey yoktur...iyi forumlar.

pRime.

pRime.

Üye
gorilla glass kırılmazlık garantisi vermez ama çizilmeye ve darbelere diğer ekran camlarına göre daha dayanıklıdır. Resimdeki telefonun çok sert bir şekilde düştüğü bariz ortada. basit bi düşüşle hiçbir telefon o duruma gelmez.

• Beğen
Tepkiler: smh60
FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
bu şekilde düşen cihazın ekranı demir olsa kırılır gorilla glass normal ekranlara göre daha sağlam ve çizilmez ekran özelliği sunuyor.iyi forumlar

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
10larca defa düşürdüm en ufak çizik olmadı bende, yanlışlıkla üstünden arabamı geçti birader nasıl bu hale geldi

dmatias

Üye
bir düşüşte böyle olmaz ya üstünden bişey geçmiş yada bişeyle darbe almış yere dşmeyle böyle olmaz

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sen bu telefonu bir anlık sinirle yere çalmışsın resimden anlaşılan bu :)

omur.inak

Üye
    Konu Sahibi
yok cebimden kaldırıma fırladı da bu hale geldi gayet memnundun telefondan öğrenci adamım kykyı almaya giderken bu çıktı bide
yaptırmayı düşünüyorumda ne kadar tutar acaba

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
yok cebimden kaldırıma fırladı da bu hale geldi gayet memnundun telefondan öğrenci adamım kykyı almaya giderken bu çıktı bide
yaptırmayı düşünüyorumda ne kadar tutar acaba

yere 100km hızla falanmı düştü?

• Beğen
Tepkiler: aslanbaris

MaxipmaN

Üye
gorilla glass ekranlarda köşeler yere denk gelirse tehlikeli olabilir

-Fight-

-Fight-

Üye
Bendede Nokia 700 var bi kaç kere düştü çok şükür hiç çizilmedi ayrıca clearblack ekran

omur.inak

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle oldu köşe çarptı normalde düştümü bişey olmazdı

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
hocam bende 701 kullaniyorum baya siddetli düsürmelerim oldu ama cizik bile yok hic bence o cihaz yere cok saglam kapaklanmis normal bir düsme degil o.

MücahitTokgöz

Yorumlara bakıyorumda inanmaniz icin basinizami gelmesi gerek illaki ? bende cok kucuk bir mesafede yavas yere dustu bundan bi onceki telefonum Nokia 603 yani ekran kiriktan gozukmuyordu bile ve kvk 150 Tl gibi bisi istemisti Gorilla Glass olmadigi halde siz dusunun artik.. Kesinlkle emin konusmayin basiniza gelirse anlarsiniz. 603 den önceki telefonumda camdan dusmustu koseye dustu sadece kapanmisti telefon o kadar ama 603 tık diye gitti. Herneyse Geçmiş olsun kardesim.

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Ben buraya telefona çivi çakıp ekran çatladı diye konu açsam sence mantıklı olurmu ? Seninkide o hesap. Bende c6-01 var havada uçuyo telefon bazen bana mısın demiyor

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Benim telefonum mutfakta son hızla elimden kayıp duvara çarptı olan ne sağ alt tarafta nerdeyse gözükmeyen bir çizik o telefonun o hale cebinden düşmesiyle gelmesi çok düşük bir ihtimal

komandoemrah

komandoemrah

Üye
bende nokia 700 kullanıyorum benimde çok şiddetli düşmeler oldu arka kapak cizildi ama ekranda hiç bi sorun yok yani o ekran nasıl kırıldı bilemiyorum cebten düşmeye benzimiyo o

Üst Alt