Nokia 6600ın Nostaljik Özellikleri

• 3 Ekim 2013
  • 655 Okunma
  • 6 Cevap

1. Şimdi ben hala 6600 kullanıyorum telefonun 2 tuşunda, kamerasının bir kenarı bulanık ve titreşiminde hafif sıkıntı var bunun dışında herşeyi sağlam.

*- Bununla hala fotoğraf ve video çekimi yapıyorum. Biraz olsun nostaljik oluyor.
    *- İnternete opera mini ile rahat giriliyor. Slick hala sağlam. ama facebooktaki kişilerin isimleri gözükmüyor. Onun için nimbuza geçtim nimbuz çiçek gibi twitteride beraber açıyor.
    *- X-plore işimi görüyor mesela hex editor işimi iyi görüyor.
    *- Python programlarını hala kullanıyorum.
    *- Kızılötesiylen tv kanal değiştirebiliyorum.
    *- Oyun olarak pek oynamam ama snake mixpix tek başına yetiyor :D
    *- 14 saniyelik video çekimi benim işimi görüyor ayreten Twiterdeki vine özeliği gelince Haklılığımı biraz anlamış gibi oluyor sanki.
    *- Hala Exe düzenliyorum telefonumda.
    *- Telefonum galiba son versiyonda 5.53
    *- Genelde diğer 6600larda jostiğinde sıkıntılar oluyor ama benimki sağlam.
    *- Powermp3 Fexplorer Eticamcrder zamanın Programlarıydı Eti camcorderde çekilen eye uzantılı video android mxplayerde çalışıyor. Pcde Özel codec gerekiyor çeviri yapabilmek için androidde dönüştürülebilir.
    *- Temaların cazipliği son telllerde yok.
    *- Dokunmatik olmasada gerek yok zaten. tuşlar özel tasarlanmış.
    *- 2 tuşunun sıkıntısı dokunmatik şekilde oldu. dokununca iki tuşuna basmış oluyor.

Dezavataj görmüyorum işte Zamanında kullanan bilir nostaljik bir hatırlatma yapalım diye paylaştım ( Not: Görseller Yakında Eklenecektir)

# lorididordik

Yazan: ertin
    DqKaNn bunu beğendi.
  2. Ne telefondu be :D

3. Joistiginden çok çektiğim zamanlar oldu. Konuyu okuyunca ; harbiden benim 6600a ne oldu diye durup düşündüm ama hatirlamiyorum :D

4. < Resmi açmak için tıklayın >

Buda python projemdi :( duygulandım
    ---
    Resimleri python yazılımı olan image desinger .17rc mi neydi o sürüm ile düzenlerdik :(
    Ordan Photoshop-cs geçtim

5. Ben 2 yildan fazls kullandim. Cihaz kendini imha moduna aldi. Yani ikiye bolunuyordu. Philips video rekorder vsrdi sınırsiz kayit. Nimbuzz explere x ploret neler vsrdi neler. Simdi bulsam yine kullanirim tasarimi bile bi hostu.

6. Nerden nereye....

7. He Ya :D Eski tad androidlerde yok

sahin kuleli ve eray1992 bunu beğendi.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 21:16