Nokia 6600ın Nostaljik Özellikleri

ertin

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ben hala 6600 kullanıyorum telefonun 2 tuşunda, kamerasının bir kenarı bulanık ve titreşiminde hafif sıkıntı var bunun dışında herşeyi sağlam.

*- Bununla hala fotoğraf ve video çekimi yapıyorum. Biraz olsun nostaljik oluyor.
*- İnternete opera mini ile rahat giriliyor. Slick hala sağlam. ama facebooktaki kişilerin isimleri gözükmüyor. Onun için nimbuza geçtim nimbuz çiçek gibi twitteride beraber açıyor.
*- X-plore işimi görüyor mesela hex editor işimi iyi görüyor.
*- Python programlarını hala kullanıyorum.
*- Kızılötesiylen tv kanal değiştirebiliyorum.
*- Oyun olarak pek oynamam ama snake mixpix tek başına yetiyor :D
*- 14 saniyelik video çekimi benim işimi görüyor ayreten Twiterdeki vine özeliği gelince Haklılığımı biraz anlamış gibi oluyor sanki.
*- Hala Exe düzenliyorum telefonumda.
*- Telefonum galiba son versiyonda 5.53
*- Genelde diğer 6600larda jostiğinde sıkıntılar oluyor ama benimki sağlam.
*- Powermp3 Fexplorer Eticamcrder zamanın Programlarıydı Eti camcorderde çekilen eye uzantılı video android mxplayerde çalışıyor. Pcde Özel codec gerekiyor çeviri yapabilmek için androidde dönüştürülebilir.
*- Temaların cazipliği son telllerde yok.
*- Dokunmatik olmasada gerek yok zaten. tuşlar özel tasarlanmış.
*- 2 tuşunun sıkıntısı dokunmatik şekilde oldu. dokununca iki tuşuna basmış oluyor.

Dezavataj görmüyorum işte Zamanında kullanan bilir nostaljik bir hatırlatma yapalım diye paylaştım ( Not: Görseller Yakında Eklenecektir)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, s60.v2 ve DqKaNn

eray1992

Üye
Ne telefondu be :D

DqKaNn

DqKaNn

Üye
Joistiginden çok çektiğim zamanlar oldu. Konuyu okuyunca ; harbiden benim 6600a ne oldu diye durup düşündüm ama hatirlamiyorum :D

eray1992

Üye

Buda python projemdi :( duygulandımResimleri python yazılımı olan image desinger .17rc mi neydi o sürüm ile düzenlerdik :(
Ordan Photoshop-cs geçtim

chita_man

chita_man

Üye
Ben 2 yildan fazls kullandim. Cihaz kendini imha moduna aldi. Yani ikiye bolunuyordu. Philips video rekorder vsrdi sınırsiz kayit. Nimbuzz explere x ploret neler vsrdi neler. Simdi bulsam yine kullanirim tasarimi bile bi hostu.

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Nerden nereye....

ertin

Üye
    Konu Sahibi

Buda python projemdi :( duygulandımResimleri python yazılımı olan image desinger .17rc mi neydi o sürüm ile düzenlerdik :(
Ordan Photoshop-cs geçtim
He Ya :D Eski tad androidlerde yok

• Beğen
Tepkiler: sahin kuleli ve eray1992

s60.v2

Üye
gözümden yaş süzüldü samsung S3 kullanıyorum bi damla tad alamıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt