Nokia 6600ın Nostaljik Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

ertin

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6600ın Nostaljik Özellikleri
Şimdi ben hala 6600 kullanıyorum telefonun 2 tuşunda, kamerasının bir kenarı bulanık ve titreşiminde hafif sıkıntı var bunun dışında herşeyi sağlam.

*- Bununla hala fotoğraf ve video çekimi yapıyorum. Biraz olsun nostaljik oluyor.
*- İnternete opera mini ile rahat giriliyor. Slick hala sağlam. ama facebooktaki kişilerin isimleri gözükmüyor. Onun için nimbuza geçtim nimbuz çiçek gibi twitteride beraber açıyor.
*- X-plore işimi görüyor mesela hex editor işimi iyi görüyor.
*- Python programlarını hala kullanıyorum.
*- Kızılötesiylen tv kanal değiştirebiliyorum.
*- Oyun olarak pek oynamam ama snake mixpix tek başına yetiyor :D
*- 14 saniyelik video çekimi benim işimi görüyor ayreten Twiterdeki vine özeliği gelince Haklılığımı biraz anlamış gibi oluyor sanki.
*- Hala Exe düzenliyorum telefonumda.
*- Telefonum galiba son versiyonda 5.53
*- Genelde diğer 6600larda jostiğinde sıkıntılar oluyor ama benimki sağlam.
*- Powermp3 Fexplorer Eticamcrder zamanın Programlarıydı Eti camcorderde çekilen eye uzantılı video android mxplayerde çalışıyor. Pcde Özel codec gerekiyor çeviri yapabilmek için androidde dönüştürülebilir.
*- Temaların cazipliği son telllerde yok.
*- Dokunmatik olmasada gerek yok zaten. tuşlar özel tasarlanmış.
*- 2 tuşunun sıkıntısı dokunmatik şekilde oldu. dokununca iki tuşuna basmış oluyor.

Dezavataj görmüyorum işte Zamanında kullanan bilir nostaljik bir hatırlatma yapalım diye paylaştım ( Not: Görseller Yakında Eklenecektir)

• Beğen
Tepkiler: by berk, DeV/AsA, Blue023 ve 1 kişi daha

eray1992

Üye
Ne telefondu be :D

DqKaNn

DqKaNn

Üye
Joistiginden çok çektiğim zamanlar oldu. Konuyu okuyunca ; harbiden benim 6600a ne oldu diye durup düşündüm ama hatirlamiyorum :D

eray1992

Üye

Buda python projemdi :( duygulandımResimleri python yazılımı olan image desinger .17rc mi neydi o sürüm ile düzenlerdik :(
Ordan Photoshop-cs geçtim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben 2 yildan fazls kullandim. Cihaz kendini imha moduna aldi. Yani ikiye bolunuyordu. Philips video rekorder vsrdi sınırsiz kayit. Nimbuzz explere x ploret neler vsrdi neler. Simdi bulsam yine kullanirim tasarimi bile bi hostu.

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Nerden nereye....

ertin

Üye
    Konu Sahibi

Buda python projemdi :( duygulandımResimleri python yazılımı olan image desinger .17rc mi neydi o sürüm ile düzenlerdik :(
Ordan Photoshop-cs geçtim
He Ya :D Eski tad androidlerde yok

• Beğen
Tepkiler: sahin kuleli ve eray1992

Blue023

Üye
gözümden yaş süzüldü samsung S3 kullanıyorum bi damla tad alamıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

Üst Alt