Duyuruyu Kapat

NOKİA 64 GB BEYAZ N9 ( RM-696 PRODUCT CODE:059N498) CİHAZINA AİT YAZILIM DOSYALARI

• 21 Şubat 2016
  • 2053 Okunma
  • 36 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. Artık çöpe atmadınızmı o cihazları ya. 2016 senesinde symbianla meego yla falan uğraşmak niye.

Yazan: DalvikCache
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Zevk meselesi :box:D

Mobil cihaz ile gönderdi
    fastonlyrolling bunu beğendi.

3. Komuttan sonra hata vermiyor. bekleme aşamasına geçiyor telefonu bağlıyorum görmüyor. ama flasher yada flasher.exe den sonra -c ile devam edersem görüyor telefonu.

4. Cihazı o şekilde flashlamaya çalış kurtuluş orada
    cihazın driverleri tam olarak kurulu değil sanırım yoksa mutlaka flash başlardı yazılım dosyaları hatalı olsa bile
    bu flash işlemi serttir fakat tam çözümdür
    bende zorda kalınca denedim tabi cihazı görmüyordu
    driver indirdim network indirdim başladı belki de eksigin network olabilir? Bilgisayarında network kurulumu java ile birlikte

Mobil cihaz ile gönderdi

5. network derken localdeki server programlarını falan mı kast ediyorsunuz ? ( Apache Tomcat gibi ) java kurulu.

6. Network driver
    dedigin gibi localdeki server, fakat halen nasıl flash atılmadı anlamış degilim.
    Cihazda bence başka bir olay var, teknik servislere ugra derim.

Mobil cihaz ile gönderdi

7. Bende anlamıyorum umudu kesmiş durumdayım teknik servis derken nokia nın hizmet veren teknik servisleri hala duruyor mu bilmiyorum. Tam olarak neyi kast ediyorsunuz. Bu n9 faturalı olarak 2. el almıştım faturası bende bimeks ten kesilmiş. teknik servis olarak bimekse göstersem ne olur ? Bana kalırsa birşey çıkmaz gibi düşünüyorum ?

8. Teknik servis derken sağlam her kim olursa, yeterki cihazdan anlasın ;)

Mobil cihaz ile gönderdi

9. Tamamdır :)

10. garantisi varsa o cihazı yapamazlar. belki iade veya değişim verirler fatura bedeli üzerinden.

Samsung ile gönderdi
  11. Mobil cihaz ile gönderdi

12. Bu link bana .exe indirtiyor. bir problem olmasın Ruslara güven olmaz bu konularda da :)
    ---

malesef cihazın garantisi yok . garantisi biteli baya oluyor. :( tavsiyeleriniz için teşekkürler ...

13. Hiç sorun yok sen. Exe kur o qerektiği diske kurulacaktır phoneix, Nokia care suitenin göreceği yere gider

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Nokia Recovery Tools u Yükle SOnrada Yazılım Güncelleyecekmiş Gibi Yazılımı İndirt Oldu sana Dosyalar

15. malesef denedim recovery tools çalışmıyor. nokia nın serverlar ölü oldugundan. yazılımları indiremiyorum. ayrıca telefonu da görmüyor program. Teşekkürler.

Deneyeceğim. Teşekkürler.

16. İner Sorun Olmaz Daha Geçöen 808 E İndirdim

17. selam arkadaşlar banada 64gb modeli product code 059J1X0 olan firmware lazım elinde olan ne olur ulaşsın

Yüklüyor...
12/12/2017 - 09:30