NOKİA 64 GB BEYAZ N9 ( RM-696 PRODUCT CODE:059N498) CİHAZINA AİT YAZILIM DOSYALARI

Sponsorlu Bağlantılar

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Artık çöpe atmadınızmı o cihazları ya. 2016 senesinde symbianla meego yla falan uğraşmak niye.

faleko

Üye
    Konu Sahibi
Komut dizinin den sonra nasıl bir uyarı veriyor?

Komuttan sonra hata vermiyor. bekleme aşamasına geçiyor telefonu bağlıyorum görmüyor. ama flasher yada flasher.exe den sonra -c ile devam edersem görüyor telefonu.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Cihazı o şekilde flashlamaya çalış kurtuluş orada
cihazın driverleri tam olarak kurulu değil sanırım yoksa mutlaka flash başlardı yazılım dosyaları hatalı olsa bile
bu flash işlemi serttir fakat tam çözümdür
bende zorda kalınca denedim tabi cihazı görmüyordu
driver indirdim network indirdim başladı belki de eksigin network olabilir? Bilgisayarında network kurulumu java ile birlikte

faleko

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı o şekilde flashlamaya çalış kurtuluş orada
cihazın driverleri tam olarak kurulu değil sanırım yoksa mutlaka flash başlardı yazılım dosyaları hatalı olsa bile
bu flash işlemi serttir fakat tam çözümdür
bende zorda kalınca denedim tabi cihazı görmüyordu
driver indirdim network indirdim başladı belki de eksigin network olabilir? Bilgisayarında network kurulumu java ile birlikte

network derken localdeki server programlarını falan mı kast ediyorsunuz ? ( Apache Tomcat gibi ) java kurulu.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
network derken localdeki server programlarını falan mı kast ediyorsunuz ? ( Apache Tomcat gibi ) java kurulu.
Network driver
dedigin gibi localdeki server, fakat halen nasıl flash atılmadı anlamış degilim.
Cihazda bence başka bir olay var, teknik servislere ugra derim.

faleko

Üye
    Konu Sahibi
Network driver
dedigin gibi localdeki server, fakat halen nasıl flash atılmadı anlamış degilim.
Cihazda bence başka bir olay var, teknik servislere ugra derim.

Bende anlamıyorum umudu kesmiş durumdayım teknik servis derken nokia nın hizmet veren teknik servisleri hala duruyor mu bilmiyorum. Tam olarak neyi kast ediyorsunuz. Bu n9 faturalı olarak 2. el almıştım faturası bende bimeks ten kesilmiş. teknik servis olarak bimekse göstersem ne olur ? Bana kalırsa birşey çıkmaz gibi düşünüyorum ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bende anlamıyorum umudu kesmiş durumdayım teknik servis derken nokia nın hizmet veren teknik servisleri hala duruyor mu bilmiyorum. Tam olarak neyi kast ediyorsunuz. Bu n9 faturalı olarak 2. el almıştım faturası bende bimeks ten kesilmiş. teknik servis olarak bimekse göstersem ne olur ? Bana kalırsa birşey çıkmaz gibi düşünüyorum ?
Teknik servis derken sağlam her kim olursa, yeterki cihazdan anlasın ;)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
garantisi varsa o cihazı yapamazlar. belki iade veya değişim verirler fatura bedeli üzerinden.

goldmobile

goldmobile

Üye
Şu siteden romun tamamını indirebilirsin

Скачать yazıyor ona tıkla

faleko

Üye
    Konu Sahibi
Şu siteden romun tamamını indirebilirsin

Скачать yazıyor ona tıkla

Bu link bana .exe indirtiyor. bir problem olmasın Ruslara güven olmaz bu konularda da :)
garantisi varsa o cihazı yapamazlar. belki iade veya değişim verirler fatura bedeli üzerinden.

malesef cihazın garantisi yok . garantisi biteli baya oluyor. :( tavsiyeleriniz için teşekkürler ...

goldmobile

goldmobile

Üye
Hiç sorun yok sen. Exe kur o qerektiği diske kurulacaktır phoneix, Nokia care suitenin göreceği yere gider

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Nokia Recovery Tools u Yükle SOnrada Yazılım Güncelleyecekmiş Gibi Yazılımı İndirt Oldu sana Dosyalar

faleko

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Recovery Tools u Yükle SOnrada Yazılım Güncelleyecekmiş Gibi Yazılımı İndirt Oldu sana Dosyalar

malesef denedim recovery tools çalışmıyor. nokia nın serverlar ölü oldugundan. yazılımları indiremiyorum. ayrıca telefonu da görmüyor program. Teşekkürler.

Hiç sorun yok sen. Exe kur o qerektiği diske kurulacaktır phoneix, Nokia care suitenin göreceği yere gider

Deneyeceğim. Teşekkürler.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
malesef denedim recovery tools çalışmıyor. nokia nın serverlar ölü oldugundan. yazılımları indiremiyorum. ayrıca telefonu da görmüyor program. Teşekkürler.

Deneyeceğim. Teşekkürler.
İner Sorun Olmaz Daha Geçöen 808 E İndirdim

99690207

Üye
selam arkadaşlar banada 64gb modeli product code 059J1X0 olan firmware lazım elinde olan ne olur ulaşsın