Nokia 5800 gps sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

black marten

Üye
ben de 5800 var formatlayıp tekrar garmin kurdum sonra düzeldi

elagozlufufu

Üye
bu sorun sanırım tum kullanıcılarda var bendede aynı problem var adreslerı buluyor sur deyınce 20 dk bekledıgım halde malesef gps gelmıyor

eerdogan85

eerdogan85

Üye
arkadaşlar garmin 5800 kurdum fakat bağlantı sorunu yaşadım onda ben yani bağlanmıyor bi türlü gps doğrulanıyor diyor sonra

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-harita-gps-navigasyon/yeni-ndrive-3-5-27-s60v3-v5-258107.html

bunu kurdum ilk bağlantım 5 dk sürdü sonraki tüm bağlantılar 1 dk altında sürdü tavsiye ederim ;)

Bu arkadaşa katılıyorum. Ndrive şimdiye dek gördüğüm en işlevsel ve haritası en detaylı GPS programı. Tavsiye ederim.

ninja_71

Üye
telefonu güncelledikten sonra bütün haritalar silindi ovimaps dan tüm haritaları yükledim göstermedi, wlan ağı bulup girdim haritaların bi kısmını gösterdi, telefonu servise gönderdim hiçbişey yapmadan ve son gün bana geri gönderdiler. hiçbirsorunu çözülmemiş.GPS için bağlantı bekliyo bağlanmıyo. nokia nın sadece şu anda adı var, diğer bütün firmalar yüz kat daha iyi. bence bu telefonlardan kurtulun hatta nokiadan

kadirkömcü

kadirkömcü

Üye
arkadaşlar geçenlerde telefonun sürümünü v52 den v60 a yükselttim. eskiden v52 de navigasyonum çalışıyordu şimdi v60 hiç birşekilde çalışmıyor yerimi bulmuyor uydulara bağlanmıyor bağlantı başarısız hatası veriyor wifi den bile bağlanmıyor sorun ne olabilir veya nasıl düzeltilebilir bilgisi olan arkadaşlar lütfen varsa yardımlarınızı bekliyorum

Üst Alt