Nokia 5800 Bl-5J Batarya almak istiyorum yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mk148a

mk148a

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Bl-5J Batarya almak istiyorum yardım!!
Arkadaşlar ben nokia 5800 xm kullanıyorum, fakat artık batarya iyice çabuk bitmeye başladı, ikinci el almıştım alalı 1sene oldu , üzerindeki batarya en az 1senelik. Ben yeni batarya almak istiyorum fakat kafam karıştı nokia gold diye bir batarya var orjinal olmadığını biliyorum bunları kullanan oldumu?3000mAh'lik özel kapakla satılan kalın bataryaları kullanan oldumu? Çok kalın mı oluyor ne kadar farkediyor? 5800 kullananlar hangi bataryayı tercih ettiler yazabilirlerse beni bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bizim bir arkadaşta vardı bence Sen 5800'ın Original BL-5J bataryasını al senin için daha iyi olacaktır. Ayrıca şarjın uzun gitmesini de istiyorsan dokunmatik ekran titreşimini kapat ekran parlaklığını en düşüğe al. Çok daha iyi olur.

DaNq3rB0y2

Üye
bende hepsiburadadan almayı düşünüyorum 35 tl fiyatı

pruva

Üye
Yetkili servisten orijinal batarya al hiçbir şey orijinalinin yerini tutarmi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Internetten 3000 mah batarya buldum fiyatıda o kadar uçuk değildi. Tek sorun arka kapak olacak. Onada arka kapak ayrıca veriliyor. :) Orjinal bataryanın 1320 mah olduğunu düşünürsek 3000 mah ile bayağı bir süre gider kullanımda :)

enes884

Üye
eger 3000 mah telefona zarar verebilir

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
orjinalde 120 tl yetkili serviste o paraya telefonun ikinci elini alır diğer hattımı takarm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...