5800 xm almak istiyorum. ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teemo

Üye
    Konu Sahibi
5800 xm almak istiyorum. ?
Merhabalar. biliyorum sitede cok konu açıldı cok tartısıldı fakat eski konular olarak kaldı ama ben sıcak bilgi almak istiyorum

öncelikle 17 yaşındayım ve telefon fazla kullanmıyorum yani görüşme olarak, ve nokia 5800 bana uygun hem fiyat olarak hem tipi olarak genç telefonu gibi duruyor. yalnız araştırdıgım kadarıyla cok olumsuz yorumlarda almış bu telefon benim merak ettiğim şunlar;
- Dokunmatiği nasıl Iphone kadar olmasada hassaslıgı felan tatmin edici mi ? (Bende şuan corby var fakat yağ gibi kullanamıyorum. ve dokunmatik verimi alamıyorum)
-Wifi nasıl internetten video izleyebilirmiyim ?

bana yardımcı olursanız cok sevinirim samsung wave felan var ama onlar iş adamı telefonu gibi ben bu telefonun tipini çok beyendim ^^ ama ginede tavsiye ettiğğiniz telefonlar olursa yazın lütfen

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
5800XM fiyatını hakeden bir telefon fakat ekranı rezistif ve dokunmatikten keyif almak istiyorsan Kapasitif ekranlı telefonlara yönel derim.

teemo

Üye
    Konu Sahibi
hoss

hoss

Üye
dostum 5800 zamaninda iyiydi ama artik bu saatten sonra almani istemem 3 yillik eski bir model islemci hizi ram orani eski model resistif ekraniyla günûmûzde cikan yeni telefonlar kadar iyi degil
galax mini , p503 ,x10 mini ,galaxy fit ,galaxy gio gibi android isletim sistemli hizli telefonlara bakmanda fayda var

61semih

61semih

Üye
vuyuk cesaret dokunmatıgı ıyı ıstıyorsan galaxy mını fıt yanı kapasitif ekranlı cıhazları tercıh et hemde androit butcenede uygun

• Beğen
Tepkiler: hoss

teemo

Üye
    Konu Sahibi
ama ben bu telefonu uygulaması ve oyunları bol oldugundanda tercih ediyorum dediginiz telefonlardada bunun kadar uygulama var mı?

birde interneti rahat kullanıp video felan açabilirmiyim ?
birde dokunmatigi nasıl Iphone kadar olmasada onun kadar iyi mi ?

AYNA

AYNA

Üye
ama ben bu telefonu uygulaması ve oyunları bol oldugundanda tercih ediyorum dediginiz telefonlardada bunun kadar uygulama var mı?

birde interneti rahat kullanıp video felan açabilirmiyim ?
birde dokunmatigi nasıl Iphone kadar olmasada onun kadar iyi mi ?

senin kullandığın samusunggun dokunmatiği 5800 dan daha iyi ben c3510 kullandım samsung ve satioda kullandım.sationun ekran 5800 daha iyi diyorlar ama samsung daha iyi algılıyordu bizzat denedim yani.ama bende senin görüşündeyim 5800 tipi çok güzel mesela n8 deki özellikler 5800 olacak kesinlikle 5800 alrdım tipi çok hoş..
android işletim sistemine daha çok uygulama ve oyun bulabilirsin gittikçe artıyor zaten..
ama symbian düşünürsen dokunmatiği iyi olsun dersen çokta pahalı olmayan x6 öneririm dokunmatiği 5800 çok iyi..

teemo

Üye
    Konu Sahibi
senin kullandığın samusunggun dokunmatiği 5800 dan daha iyi ben c3510 kullandım samsung ve satioda kullandım.sationun ekran 5800 daha iyi diyorlar ama samsung daha iyi algılıyordu bizzat denedim yani.ama bende senin görüşündeyim 5800 tipi çok güzel mesela n8 deki özellikler 5800 olacak kesinlikle 5800 alrdım tipi çok hoş..
android işletim sistemine daha çok uygulama ve oyun bulabilirsin gittikçe artıyor zaten..
ama symbian düşünürsen dokunmatiği iyi olsun dersen çokta pahalı olmayan x6 öneririm dokunmatiği 5800 çok iyi..

Açıkcası ben pek anlamıyorum. telefondan yani o androit işletim sistemi felan nedir bilmiyorum ve sanırım symbian ve java olarak ayrılıyor onuda bilmiyorum fakat uygulamarı bol olan suan bende samsung corby var nefret ettim yani sayfalar arası geçişde bile takılmalar yapıyor öyle istemiyorum yağ gibi olsun interneti iyi olsun wifi olan bir yerde açıp geziniyim youtube girip videolarımı izliyim öyle istiyorum yani msjdır görüşmedir önemli değil benim için

AYNA

AYNA

Üye
Açıkcası ben pek anlamıyorum. telefondan yani o androit işletim sistemi felan nedir bilmiyorum ve sanırım symbian ve java olarak ayrılıyor onuda bilmiyorum fakat uygulamarı bol olan suan bende samsung corby var nefret ettim yani sayfalar arası geçişde bile takılmalar yapıyor öyle istemiyorum yağ gibi olsun interneti iyi olsun wifi olan bir yerde açıp geziniyim youtube girip videolarımı izliyim öyle istiyorum yani msjdır görüşmedir önemli değil benim için

symbian genelde nokianın kullandğı işletim sistemidir.android ise googlen işletim sistemidir.şöyle diyim her telefon kasma yapabilir takılma yapabilir sonuçta 4 çekirdekli bilgisayarlarda bile oluyor bu.sen abuk açısın daha seri olsun diyorsan androidli bir cihaz bakacaksın.androidin görselliği var ama bana göre symbian daha kullanışlı geliyor.bak aşağıya iki video koyucam biri android biri symbian işletim sistemine ait.

hoss

hoss

Üye
android işletim sistemi hem oyun program anlamında hemde hız anlamında symbiandan daha iyidir :oke:
o fiyat aralıgındaki nokia modellerinin hepsi resistif ekran ve symbianlıdır işlemci hızlarıda düsüktür
sana tavsiyem androidli bir cihaz alman yönünde
galaxy mini , galaxy fit ,galaxy gio, p503, İ5510 gibi ANDROİD işletim sistemli hızlı cihazlardan almanı tavsiye ederim

--------------- Ekleme ---------------

android in internet hızıda symbiandan daha iyidir ...

61semih

61semih

Üye
androit in uygulama ve oyunları daha cok ve kalıtelı

• Beğen
Tepkiler: hoss
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt