NOKİA 5228 TELEFONUM ÇÖKTÜÜ AÇILMIYOR ACİL YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Secret Light

Secret Light

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA 5228 TELEFONUM ÇÖKTÜÜ AÇILMIYOR ACİL YARDIM
Başlıktada belirtttigim gibi telefonum 8-9 aydır açılmıyor yaptırmaya üşendik :D şimdi lazım Oldu bir Yardım etseniz bu öğrenci kardeşinize :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Hard format at, düzelmezse dead flash at, dahada düzelmezse direk çöpe at :ehe

son kısım şakaydı, ilk söylediklerimi dene..hard format tuş kombinasyonu..

arama tuşu (yeşiltuş)+ aramayı sonlandırma (kırmızı)tuşu+ kamera tuşu+ power tuşuna telefon açılana kadar basılı tut.

güvenlik şifresi sorarsa 12345 i gir..

• Beğen
Tepkiler: Samedbeyy
Secret Light

Secret Light

Üye
    Konu Sahibi
Başlıktada belirtttigim gibi telefonum 8-9 aydır açılmıyor yaptırmaya üşendik :D şimdi lazım Oldu bir Yardım etseniz bu öğrenci kardeşinize :D

telefon hiç açılmıyor dead phone nedir bilmiyorum uğraştım ama yapamadım evde pc yok malesef telefoncu kaç tl alır acaba :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
telefon hiç açılmıyor dead phone nedir bilmiyorum uğraştım ama yapamadım evde pc yok malesef telefoncu kaç tl alır acaba :D
hard formatı telefon kapalı iken yapacaksın zaten..

telefoncu konusunda kaça yapar bilgim yok..

• Beğen
Secret Light

Secret Light

Üye
    Konu Sahibi

arama tuşu (yeşiltuş)+ aramayı sonlandırma (kırmızı)tuşu+ kamera tuşu+ power tuşuna telefon açılana kadar basılı tut.

nasıl yapcaz bilmiyorum okuldan giriyorum evde pc yok :D telefoncu nekadar alır acaba :D bu arada çook sağol :)

hiç açılmıyor ya napcam ayrıntılı anlatırmısın senide yoruyorum kusura bakma :/

Emrgncy

Emrgncy

Üye
hard format ile açılmıyorsa senin yapacağın bir şey yok,

söylediğim tuşlara aynı anda basıyorsun değil mi?

• Beğen
Secret Light

Secret Light

Üye
    Konu Sahibi
hard format ile açılmıyorsa senin yapacağın bir şey yok,

söylediğim tuşlara aynı anda basıyorsun değil mi?

evet kaç kere bastım ben bu telefonu 3 yıldır kullanıyorum 2 defa geldi bu başıma kolay bişi olsa yokmu öyle bişi :D

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
sarja koy biraz kalsin sarjdan cikart. acma tusuna basiki tut titresim gelmesse çöpe(ciddiyim)

• Beğen
sekinardi

sekinardi

Üye
şarjda 1 gün beklet sonra hard format at yukarıdaki gibi (arama tuşu (yeşiltuş)+ aramayı sonlandırma (kırmızı)tuşu+ kamera tuşu+ power tuşuna telefon açılana kadar basılı tut.) bunu yapıpta açılmıyosa git telefoncuya 5 liraya satarsın artık

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Bende de oldu. Telefonu 1 ay kullanma. 1 ay sonra 15 dakika sarj et. Acilma ihtimali 50%.Bataryayi da cikar

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Bir ayın sırrı nedir :D
Bende Nokia 6220c vardı. Bir gün bozuldu ve açılmadı. 4-5 kere hard format atmayı denedim yine açılmadı. 1 ay sonra şarj ettim açıldı. Hem de sorunsuz bir şekilde. Hala nasıl oldu anlamış değilim :D:gul::ehe:gul::D.

• Beğen
Tepkiler: Samedbeyy, Cenqizhan. ve Emrgncy
Secret Light

Secret Light

Üye
    Konu Sahibi
Açıldı telefon arkadaşlar ama telefon kapalıydı şarj oluyodu sonra ekrana acaip bişi oldu kapandı gitti bidada açılmadı napmalıyım satıyımmı :D zaten L525 aldım bari 5228 düzelse yedek telefon olurdu :)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
batarya soketıni kontrol et.batarya soketıni kontrol et.

• Beğen
Secret Light

Secret Light

Üye
    Konu Sahibi
igneyle duzelttim hatta yeni batarya aldim.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Bende Nokia 6220c vardı. Bir gün bozuldu ve açılmadı. 4-5 kere hard format atmayı denedim yine açılmadı. 1 ay sonra şarj ettim açıldı. Hem de sorunsuz bir şekilde. Hala nasıl oldu anlamış değilim :D:gul::ehe:gul::D.
Bunu denedin mi? Olmazsa koy kenara. 3-4 ay sonra yeniden dene. Yine olmadı çekiç olarak kullanırsın artık :ehe .

Secret Light

Secret Light

Üye
    Konu Sahibi
Denemedim deneyim bakalım :D bilgi için teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601
Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
konu kapanabilirmi ?

Üst Alt