ACİL YARDIM TELEFON AÇILMIYOR

Sponsorlu Bağlantılar

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
ACİL YARDIM TELEFON AÇILMIYOR
Arkadaşlar yardım edin T50 telefonum var makineyi dalvik yerine ART ye aldım napmam lazım açılmıyor lütfen arkadaşlar siyah ekranda kalıyor lütfen arkadaşlar ne yapmalıyım rootlu xposed vardı ne yapmallyım

Türe

Türe

Üye
Wipe data & Wipe Cache yap. Tüm verilerin silinir.

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
Bülent872

Bülent872

Üye
wipe data yaptıysan veriler gitti hard brick olmadan kurtarmaya bak.

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Açılmıyorki şu anda kapalı FTM ye alıp kapattım veriler gitti sanırımda şimdi bi ROM yüklicem odin ile
ne kuruyorsun bilmiyorum da ZTE nin sitesinden T50(Blade Vec 4G) nin orjinal romu vardı onu at

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çözüldü download moddayken handset driver kaldırdım SD karta update.zip attım yeni ROM kurdum.

gökhan_er

Üye
ART benim bildiğim android'in en iyisi şuanda bu yüzden ART'nin yapıcağını zannetmiyorum , sadece tetiklemiştir yani bir uygulama yüklemişsin ve ART geçince etkisi olmuş.
Ses açma/kısma ve power tuşu'na basınca recovery'ye girip wipe/data yaparsan düzeltecektir verilerini kurtarman oldukça zor :)

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
ART benim bildiğim android'in en iyisi şuanda bu yüzden ART'nin yapıcağını zannetmiyorum , sadece tetiklemiştir yani bir uygulama yüklemişsin ve ART geçince etkisi olmuş.
Ses açma/kısma ve power tuşu'na basınca recovery'ye girip wipe/data yaparsan düzeltecektir verilerini kurtarman oldukça zor :)

Wipe data yapıp yeni ROM kurdum orijinalini ama tüm veriler duruyor rehber foto falan :)

Üst Alt