HTC M9 PLUS ROM YÜKLEME ACİL

Sponsorlu Bağlantılar

4CrossLife

Üye
    Konu Sahibi
HTC M9 PLUS ROM YÜKLEME ACİL
Merhaba arkadaşlar . Çok acil yardıma ihtiyacım var Yurtdışı HTC m9 plus aldım.
Recovery yaptım . Supersu felan yükledim . Supersu çin dilince olduğu için kaldırayım dedim.
Recovery ayarlardan yanlıslıkla Wipe yaptım telefondaki herşey silindi stock rom dahil.
HTC yazısı geliyor açılmıyor doğal olarak telefonda işletim sistemi yüklü olmadığı için.
Ayrıca Telefon Şuan S-On ve Unlock konumunda anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevirim.
Teamwiever den bağlanarak ta yapabilirsek çok iyi olur. Veya bana ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevirim . Stock rom bulamıyorum bir türlü .
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
[email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz rica etsem . çok acil yardım lazım duyarlı arkadaşlara teşekkür ederim.

ettu

ettu

Üye
Ne oldu arkadaşım? Stokromu bulup yükleyebildin mi? Bu ayın sonunda bana da yurtdışından Htc One M9 geliyor.
Keşke cwm recovery ayarlarından telefonun sistem yedeğini alsaydın. O zaman yedekten geri döner kaldığın yerden devam ederdin.

Son düzenleme:

furkanemrebalci

Üye

BURDAN STOCK ROMLARI YÜKLEYEBİLİRSİN SANIRIM :)

• Beğen
Tepkiler: Kadir Cem
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
O olmazsa recovery hala yüklü ise custom rom indir zip şekilde hafıza kartına at kur oda düzeltir hafıza kartı yok dersende cwm de iken bilgisayara bağla teli ordan gene atabilirsin içine custom romu

Üst Alt