Neden Nokia N9

Sponsorlu Bağlantılar

N9'u tercih etme nedeniniz

• geliştirmeye açık olması

Kullanılan: 7 29.2%
  • tasarımı

Kullanılan: 5 20.8%
  • android yüklenebildiği için.

Kullanılan: 2 8.3%
  • multitasking

• diğer..

• Kullanılan toplam oy
    24
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dawid

dawid

Üye
ne derler bilirsiniz (neden nokia n9?) cunku
olmaz cok basit imkansiz biraz zaman alir

adnan55

adnan55

Üye
bence tasarımı cok güzel ve seri bir telefon ;) chrome tarayacısı varmı n9da ?

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Allah izin verirse bu yaz beyaz bi n9 alırım. Olmadı siyah alırım ama alıcaaamm. :)

meg1ddo

meg1ddo

Üye
arkadaşlar meego Facebook Sayfası açılmıştır desteklerinizi bekleriz;

PalmerTech

PalmerTech

Üye
piyasanın lumia'nın aynı kasa modelleri ile birlikte en sağlam telefonu olduğu için. diğer plastikler bir kenara dursun, n9 sadece tasarım olarak değil, malzeme olarak da piyasanın tartışılmaz en iyilerinden.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
piyasanın lumia'nın aynı kasa modelleri ile birlikte en sağlam telefonu olduğu için. diğer plastikler bir kenara dursun, n9 sadece tasarım olarak değil, malzeme olarak da piyasanın tartışılmaz en iyilerinden.

Aynen uzun süredir kılıfsız kullanıyorum ne kasada ne ekranda erhangi bir çizik ve kasada soyulma vs olmadı :)

yoyofurkan

Üye
diğer mobil işletim sistemlerinin çoğunu kullanmışlığım var. webos haricinde. meego başka bişey. keşke desteğini kesmesiydi nokia meego dan. çok stabil. kaç tane ugulama açarsanız açın telefonda kasma yok.

Belkide çok iyi olduğu destek kesilmiştir belki nokia nın iyi şeyler yapmasına izin verilmiyordur

theruhix

Üye
swipe ne?

pRime.

pRime.

Üye
kelimelerle anlatamıyorum görsel olarak ekleyeyim dedim. :ehe

theruhix

Üye
Anlamadm tam olarak

devel-su

Üye
Anlamadm tam olarak

Dokunmatik telefonların tümünde olan ön tuş (geri komutu veya menüye dönüş) N9'da yok. Sadece ses tuşları ve kilit tuşu var. Haliyle o tuşun fonksiyonu farklı bir şekilde hallediliyor, insan doğasına daha uygun kaydırma (swipe) hareketi ile.

Bu videonun 1:30'unda swipe hareketleri başlıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt