Navifirm programı ve kullanımı (resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Kutluk_Han

Üye
Arkadaşlar 3 tane "Euro2 Turkey RED" seçeneği var. Hangisini seçeceğiz? Herbirinin dosyalarında fark var kontrol ettim. Ben telefounma hackli fw yüklemiştim, şimdi tamamen NOKIA'nın orjinalini yükleyip sonra da garantiye göndermek istiyorum (Titreşimi bozuk). Hackli fw ile gönderince garantiden düşüyor. O yüzden orjinal fw atmam lazım.Bir zahmet yardımcı olursanız memnun olurum.

Arkadaşlar 3 tane "Euro2 Turkey RED" seçeneği var. Hangisini seçeceğiz? :sos

Kutluk_Han

Üye
Yahu 1 tane anlayan adam yok mu

bado556

Üye
Teşekkürler

niyazi032

Üye
navfirm programını nasıl indircem burdan indirdiğimde video gibi bişey var çalışmayan anlamadım nokıa sitesi dahl 6303 nokıa telefonumu v 9,10 onu bi son sürüm yapamadım napmam gerekli kare tuşuna basınca sessiz olması lazımken 2. hatta geçilsinmi diyo yeni sürümde düzeltilmiş ama ben onu yapmayıo bi türlü başaramadın nsu dan falan bahsediliy ama anlamadım

r@sim

r@sim

Üye
navfirm programını nasıl indircem burdan indirdiğimde video gibi bişey var çalışmayan anlamadım nokıa sitesi dahl 6303 nokıa telefonumu v 9,10 onu bi son sürüm yapamadım napmam gerekli kare tuşuna basınca sessiz olması lazımken 2. hatta geçilsinmi diyo yeni sürümde düzeltilmiş ama ben onu yapmayıo bi türlü başaramadın nsu dan falan bahsediliy ama anlamadım
kardeş naviyi boşver nokia software programını indir birde picisüiteyi indir 2 programıda kur tlfnunu pc ye açık şekilde bağla bağlantı seçeneyini pcisüte olarak seç ve noki software programını çalıştır zaten gereken adımları program sana gösterecek

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar 3 tane "Euro2 Turkey RED" seçeneği var. Hangisini seçeceğiz? Herbirinin dosyalarında fark var kontrol ettim. Ben telefounma hackli fw yüklemiştim, şimdi tamamen NOKIA'nın orjinalini yükleyip sonra da garantiye göndermek istiyorum (Titreşimi bozuk). Hackli fw ile gönderince garantiden düşüyor. O yüzden orjinal fw atmam lazım.Bir zahmet yardımcı olursanız memnun olurum.

Arkadaşlar 3 tane "Euro2 Turkey RED" seçeneği var. Hangisini seçeceğiz? :sos
tamam kardeş o işaretlediklerini indir

--------------- Ekleme ---------------

güle güle kulan bado kardeş

jachagkall

jachagkall

Üye
ben,m telefon navifirm de yok napcaz

akifncr

Üye
S.a arkadaşlar
1.navifirm programıyla indirdiğim flaşhlar turkey yalnız benim telefonum suudi arabistandan alıındı ve şu an üzerindeki sürümde dil seçeneği ingilizce türkçe seçenek mevcut değil (ben indirdiğim flashları telefona atttıp hard format atdığımda telefon türkçe olurmu? )))
2.telefon da sisitemsel bir hata meydana gelirmi ??????????
3.hard format işlemi ne kadar sürüyo?????????????
ACİL YARDIMM İSTİYORUMMMMMMMMMMM

Kutluk_Han

Üye
S.a arkadaşlar
1.navifirm programıyla indirdiğim flaşhlar turkey yalnız benim telefonum suudi arabistandan alıındı ve şu an üzerindeki sürümde dil seçeneği ingilizce türkçe seçenek mevcut değil (ben indirdiğim flashları telefona atttıp hard format atdığımda telefon türkçe olurmu? )))
2.telefon da sisitemsel bir hata meydana gelirmi ??????????
3.hard format işlemi ne kadar sürüyo?????????????
ACİL YARDIMM İSTİYORUMMMMMMMMMMM
Sen navifirm ile Turkey dosyalarını indirip telefonuna flashlarsan telefon Türk malı gibi olur, Türkçe dili olur. Hard format atsan da bozulmaz tekrar geri, hard format işlemi de yaklaşık 1 dakika sürer. Bunların hepsi tarafımca denenmiştir rahatlıkla yapabilirsin ;)

mab1982

Üye
benim merak ettiğim bir konu var. versiyonu seçerken şu andaki yüklü versiyonu mu seçeceğim yoksa yüklemek istediğim modifiye yazılımın versiyonunu mu seçmem gerekir?? anlatabilmişimdir umarım.

bu arada az önce kendi telefonumun versiyonunu yüklemeyi bitirdim. şimdi yüklemek istediğim modifiye yazılımın versiyonu yani "RM-625_21.1.102_C01_prd.rofs3.fpsx" dosyasından anlaşıldığı gibi 21.1.102 versiyonunu indirmek istedim ancak variants da benim telefonun code'u uygun bir rakam bulamadım?? sanırım bu sonuçtan orjinal versiyonunu indirmem gerektiği çıkıyor doğrumudur ? :)

omer_agaa

Üye
kardeşim senin dediklerini yaptım inşallah olacak heralde

muharrem6264

Üye
nenim telefon rm 356 5800 telefonda yazan kod navifirmde yok nasil yapacağim konuyla ilgili olarak [email protected] adresine email atabi,lirmisiniz kafayı yemek üğzereyim şimdiden teşekkür

korkmaz0101

Üye
[sıze="3"]hocam tesekkürler konu anlarımı çok faydalı olacağa benziyorda benim telefon vontact servis hatası weriyor bide bu navifirmde istediğim kodu seçebilirmiyim telefonumun üzerinde yazan kodu bulamıyorum acil yardım ederseniz:?? Sevinirim[/sıze]

eyup90

eyup90

Üye
arkadaşlar benım tlf germany malı ama programda yok

Godfather

Godfather

Üye
Bu şekilde atınca firmvare yi garanti ne oluyor ?

dgn_abdullah

dgn_abdullah

Üye
:d:

cihatgenc

cihatgenc

Üye
tesekkürler

vokkani

vokkani

Üye
:oke: teşekkürler klavyene sağlık

serkan_cesur

Üye
Arkadaşım ındırdım dosyayı winrardan cıkardım sonra tıkladım ama bırsey yukleme yapmadı.. üstelik osya yerınden kayboldu ? ne işdir bu hacı ? yada nereye kaydettı prog. kendını ???:off:

Dr.Mouse

Dr.Mouse

Üye
çok çooook teşekkürler

gio5660

gio5660

Üye
saol kardeşim ellerine sağlik(h)

Üst Alt