Navifirm programı ve kullanımı (resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

aysegil

Üye
nokia c3 yazılımını nasıl yaparız c3 verdiğiniz programda gözükmüyor

kurtoglu00

kurtoglu00

Üye
bu program 6220 classic rm 328 in 5.15ini buluyo 6.101 yok nasıl olacak

mr.myst

Üye
Arkadaşlar bende yurt dışından gelme kayıtlı Nokia 5800 RM-356 Sim kilitli telefon var bu şekilde flash lasam telefon açılırmı?
ACİL YARDIM EDİN LÜTFEN!...

--------------- Ekleme ---------------

gerek kalmadı 80 tl bayıldık sim kilidi açıldı :D

zenqin sozuq

Üye
b u programi indirdim ama win32 uygulamasi deqil die bisiler gelio ekrana we acillmioo yardm edersenss sewinirmm

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

jayjay16

jayjay16

Üye
dostum programı indirdim kurdum nokia orjinal dosyalarına indirdim de bi sorun var.ben megalomaniax arkadaşımızın fw lerinden kurmuştum orda 3 dosya vardı ve jaf programında dosyaları nereye koyacağımızı anlatmıştı.burda 7 dosya var bunları jaf programında nereye koyucaz ya da kendisi bulucak mı ? bi de indirilen orjinal fw lerin teması gelmiyormuş doğru mu cvp verirsen sevinirim :)

884226

884226

Üye
teşekürler kardeş emegine saglık....

nurgurbuz

Üye
türkçesi yok bunun ya hepsi var aradığım 0585932 kodunu bulamıyorum defalarca baktım yardımcı olurmsunuz?

furkan5800

furkan5800

Üye
çok saol yani hack dosyalarını indirsek teli hackleriz jafla

balkonkusu

balkonkusu

Üye
bir şey sormak istiyorum :) bu işlemi yaptığımızda telefon her şekilde hack mi olmuş oluyor

peki telefonun hacklanmadan yeniden kurmak istesek nasıl oluyor

enesd89

Üye
n97 yıde son surume guncellemek ıstıyorum yardımcı olursanız cok cok sevınırım arkadaslar...

linüx

Üye
paylaşım için teşekkürler usta

De-Morgan

De-Morgan

Üye
arkadaşım bu c/program files... demişsin bunu telofona mı açıyoruz bilgisayara mı ?

dujuman

Üye
Arkadas telefonnun dili ing oldu ve türkçe dil yok nasıl olacak

streetjam23

streetjam23

Üye
arkadaşım türkçe yok sanki navifirm de ?

haybole

Üye
yardım lazımm
arkadaşlar nokia x6ım var 16gb türkçeleştircem ama hangısını ındırıcem
059B015: Nokia X6 RM-559 Country Variant Turkey TR 16GB Black Black CWM V1 - MR bunumu bu turkce olanı

benım telefonun koduyla bakıyorum turkcesı yok turkce olarak yukarıdakı var onumu ındırıcem ????

babaaamet

babaaamet

Üye
dosyayı indirdim,kurmaya çalıştığımda''uygulama düzgün olarak başlayamadı(0xc0000135).çıkmak için TAMAM tıklatın.''uyarısı alıyorum.neden acaba?

mc_mfi

Üye
bunların hepsinin nasıl yapılacağını biliyom ad garantiden çıkarmı acaba

kokpit774

kokpit774

Üye
Admin arkadaş konuyu kapatırmısın ne konuyu açan ilgileniyor nede tecrübeli üyeler millet kan ağlıyo.

ibrahim19100

ibrahim19100

Üye
Rica ederim arkadaşlar..
arkadasım ben bu verdiğin linkteki navfirm i indirdim ama uygulama düzgün olarak başlaymadı(0xc0000135).sonlandırmak için TAMAM düğmesine tıklayın diye bir hata veriyo.yardım ltf.

Üst Alt