Navifirm programı ve kullanımı (resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

sword_03

Üye
abicim bu navifirm kapatılmıs baska bır program varmı yazılım bulmak ıcın

bobkarepantolon

Üye
win 8 de çalışmıyor keşke indirip paylaşan olsaydı.

veyselakman35

Üye
navifirm bende açılmıyo

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
nfe programı ile indirebilirsiniz

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye
Aga Navifirm çalışmıyor com.nokia.posti.server.caresuite.webservice.UnauthorizedFault hatası veriyo napcam

hamzaokuss1

Üye
aynen bi yardım etseniz

vukaatcocuk

vukaatcocuk

Üye
prgramda mı bi hata var ben mi beceremedim ya

mandogirit

mandogirit

Üye
Selam arkadaşlar.Bence şu proğramı artık kaldırın;Çünkü (navifirm)artık nokia tarafından desteklenmiyor.Ama bazı araştırmalarım vede konuyla ilgilenmem sonucu sorunu sadece Phoenix ile çözebilirsiniz. !!!
Yazan yere sizin telefona uygun kodu giri
Resimleri takip ederseniz sonuca varırsınız.
Bir önceki konuda çalışan cihaza nasıl format ve yazılım atacağımızı öğrettim. Bu yazımda cihazın olası bir programsal hatadan dolayı çalışmaması durumunu ele alacam. Yukarda gördüğümüz gibi yine Phoenix programımızı açtık.

İlk olarak File kısmından Open product kısmını açıyoruz.

Karşımıza böyle bir ekran çıkacak. Burdan cihazımızın Rm sini seçip OK a basıyoruz. cihaznın RM sini bilmeyenler için; telefonunuzdan *#0000# ye tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Daha sonra Flashing ten Firmware updateyi seçiyoruz.

Burda ise Product code tıklanırsa acılan sayfada daha önceden download ettiğiniz dil kodu ile eşleşiyorsa refurbish tıklayıp dil dosyasını yükleye bilirsini[/URL]

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
Phoenix ile nasıl yapcaz Phoenix bnm teli görmüyor product code yi bulmuyor

bnm telefon Nokia 700

• Beğen
Tepkiler: mahmut.
mandogirit

mandogirit

Üye
Arkadaşım internet ten uzakatım mesajı göremedim product kodu "059G1S4 EURO2 WHITE SILVER
059G2Z2 EURO2 WHITE PURPLE
059G6C8 EURO2 BLACK PEACOCK BLUE
059G2P3 EURO2 BLACK GREY
059G214 EURO2 BLACK CORAL RED
""" telefonuna Uygun olan Şu kodlardan birini yazıyorsun Resimde de anlatıldığı gibi devam edersen tel.Türkçe olur.Kolay gelsin Yapamassan bir şekilde Haber verirsen yardımcı olmaya çalışırımProgram tel. görmüyorsa kaplonuzda bir proplem var.....Çünkü proğramda sizin telefonun RM-670 olarak gösterilyor.Yane eşleşmemeleri için hiç bir neden yok.Kaplo proplemi dışında

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo
can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
saol kardeşeim yardımınla. tel türkçe

GÖK TÜRK

Üye
bende indirdim navifirm ama bom boş ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Güzelmiş saol

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Phoneix rm manager ile flash atabilirsiniz ve saf sisteme dönüştürebilir siniz. Örneğin benim x2 dual güvenlik kodu unuttum phobeix ile test bölümünde factory setting yaptım cihazda gereksiz hersey silindi ve güvenlik kodu sıfırladi.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
ne işe yarıyor bu program?

faruk4466

Üye
wqee

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
NE ANLAMADIM?

Üst Alt