Navifirm programı ve kullanımı (resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

umutgidik

umutgidik

Üye
calıstırdıktan sonra beklemen lazım
sadece bır kere tıkla ondan sonra
Windows'un meşhur Program Düzgün Başlatılamadı hatasını veriyor. Antivirüsü kapattığım halde çalışmıyor. OS: Win Xp Sp3

--------------- Ekleme ---------------

Ok problem antivirüs programındaymış programı engellemiş :)

harun20062007

harun20062007

Üye
Teşekkürler arkadaşım

umutgidik

umutgidik

Üye
Programı İndirmeden önce mutlaka antivirüs programınızı kapatın

furkan142

furkan142

Üye
teşekürler.

alpozer

Üye
eyww saolll

lethaldoze

Üye
Arkadaşlr çok acil orjinal yazılıma dönemm gerekiyordu ve bu konuyu açana Allah razı olsun diyorum.Fakat ufak bir problemim var ben hangisini indireceğimi bulamadım.
telefonum : kırmızı
code: 0579269
type : rm-356

Birde ılk aldığımda v31 idi sonra sırasıyl günjcelledim.Şimdide v31 i indirsem ve güncellesem daha sağlam olur diye düşündüm.Fark edermi hem test etmiş olurum dedim.Güncelleyerek.Yoksa gerek yok direk v51 son sürümü indir mi dersiniz.Acil cevap bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

lethaldoze

Üye
Arkadaşlr çok acil orjinal yazılıma dönemm gerekiyordu ve bu konuyu açana Allah razı olsun diyorum.Fakat ufak bir problemim var ben hangisini indireceğimi bulamadım.

Birde ılk aldığımda v31 idi sonra sırasıyl günjcelledim.Şimdide v31 i indirsem ve güncellesem daha sağlam olur diye düşündüm.Fark edermi hem test etmiş olurum dedim.Güncelleyerek.Yoksa gerek yok direk v51 son sürümü indir mi dersiniz.Acil cevap bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
yokmöu hangı versıyonu ındırcemı bılen arkadaslar. euro2 navi turkısh ı ındırp yukledım ama olmadı sankı.

wagh

Üye
açarken net framework hatası veriyor.

byrixos

Üye
eywallah kardeş

lethaldoze

Üye

Kusura bakmayın flood yapıyorum ama telefon sapıttı bı turlu tam versıyonunu ındırıp kuramadım elımde kalıcal telefon arkadaslar bı yardım hangı versıyonu ındırecem. Bi yardım ...

acunguney

Üye
çok yardımcı oldun saol:oke:

ashasturk

Üye
Navifirm indirdim ama acılmıyor nedeni ne olabilir lütfen yardımcı olursanız sevinirim telefonumu orjinal görmek istiyorum biran önce:ağlarım:

bordo79

Üye
Failed to set phone to flashmode
All operations completed
Product flashing failed. BEN BU UYARIYI ALDIM YANİ YÜKLEMİYOR.. ACİL YARDIM

uluzat

Üye
teşekkürler hocam

sado38can

Üye
gerçekte çok işime yaradı teşekkürler güncelleme sonrası bir agırlaşma olmuştu şimdi eski sürümüne cevirelim bir

nazar bugubay

Üye
selamun Aleykum arkadaşlar ben nokia E72 mi turkçeleştirmek için butun resimli açıklamadan gidiordum sonra işlemi yaparken telefonum bir kapandı şimdi hiç açılmıyor ...
AyRICa HARD FORMAT ATIYORUM OLMUYOR. SHIFT+SPACE+DELETE+SWITCH ON TUSHLARINA BASILI TUTARAK YAPIORUM EKRAN KAPKARA SADCE ARADA BİR TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR.

LUTFEN YARDIM EDİN.TELEFONUM GÖÇTÜ GALİBA.

lutfen yardımcı olun..
ne yapmam gerek..
saygılar

~£rdem`Fx.#

Üye
Kardeşim Benim Telefonumun barkodu yok neden :S

hotan1

Üye
kardesim yok yok yok kurmuyo navifirm i hep hata verior yaw :S:S:S :@

lafbaz

Üye
benim 5530 xpress music icin türkce olanı yok türkiye icin :S