N95 8gb Arada bi kapanıp açılma sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
N95 8gb Arada bi kapanıp açılma sorunu?
arkadaşlar yeni n95 8gb aldım aldığım günden beri arada bi çok sık diil günde veya 2 günde bi belkide zamana bağlı olmayabilir
mesela müzikçalarda müzik dinlerken oluyo
şu telefon hack etmek için olan apptrk'yle pc'ye bağlanmaya çalıştığımdada telefon ya takılıyo yada telefon direk kapanıyo baştan açılıyo bazen kapanıp açılmadan önce kapanırken bippp diye ses çıkarıyo
bu nedendir acaba

• Beğen
Tepkiler: AVCI_61_1

worldcild

Üye
telefonu 2. elmi almıştın arkadaşım??

Calaissien

Üye
arkadaşım seninkinin sebebini bilemeyceğim ama bendede aynı telefondan var ve bazen (bazen derken haftada yada ayda bir falan) bendede oluyo ama bip sesi falan çıkmıyo ayruca bende N80 de var ondada oluyo bence kendiliğinden kapanıp açılma sorunu olan nokia telefonu yoktur ama anladığım kadarıyla seninki galiba çok sık oluyo

Brauerei

Brauerei

Üye
nben telı aldıgımdan berı bır defa bıle bole bır sorun olmadı :S telı alalıda baya oldu

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
evt telefonu 2.el aldım aldığımdan beri hiç format atmadım bi format atıym en iyisi

Kürşat27

Üye
Aynısı bendede vardı batarya deiştirdim oldu 1 hafta sonra yine başladı.en sonunda telefoncuya götürdüm virüs girmiş falan dedi şimdi normal çalışıyor

mc_metin

mc_metin

Üye
aynı sorun bendede var format attım gene bişi değişmedi hatta daha beter oldu şuan hafıza kartına herhangi bi yükleme yapamıyorum telefonu 0 olarak aldım ayriyetten titreşimde çalışmıyor. telefonu aldığım için düşünür oldum iyimi yaptım kötümü yaptım diye. garantiye vericem ama şuan hastanede kaldığm içn götüremiyorumda eğer bi bilgisi olan varsa kendi çapımızda düzeltmeye çalışalım olmadı garantiye verip belli bi süre telefonsuz takılacaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt