samsung wonder kendi kendine kapanıp açılma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kaya1020

Üye
    Konu Sahibi
samsung wonder kendi kendine kapanıp açılma sorunu
Meraba arkadaşlar. 3 hafta önce samsung wonder telefon aldım. Son 3-4 gündür telefon bi uygulamadayken kendi kendine ekran kararıyor sonra açılış müziği ile başlıyor telefon sanki kapanıp açılıyor gibi oluyor ama normal açılma gibi değil sadece açılış müziği çalıyor bunu üzerine ekranın tuş kilidini açıyorum sd kart hazırlanıyor falan diyor ne olduğunu anlamadım bugün kies air ile pc ye bağlamak istedim gene aynı şey oldu ara sıra yapıyor bunu ama genede sormak istedim konu hakkında bilgisi olan var mı ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

redangel01

Üye
fabrika ayarinz dondur en kolayi ve ya recovery moddan wipe cache yap

Shaunx

Shaunx

Üye
Butun wipe islemlerini yap. Yapmadan once telefonunu yedeklemeyi unutma. Buyuk ihtimal duzelir

kaya1020

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefon hakkında pek bilgim yokda bu wipe işlemleri dediğiniz nedir ? bide telefonu alalı 3 hafta oldu temple run (onuda zaten donmalar yüzünden oynayamıyorum ) haricinde uygulama yok yani zaten fabrika ayarı gibi.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Bu telefon hakkında pek bilgim yokda bu wipe işlemleri dediğiniz nedir ? bide telefonu alalı 3 hafta oldu temple run (onuda zaten donmalar yüzünden oynayamıyorum ) haricinde uygulama yok yani zaten fabrika ayarı gibi.

sen bana email adresini mesaj at sana nova 2 oyununu atim.hastası olursun ben kasmadan oynuyorum.birde ramini azaltmak icin blackmarttan rom toolbox proyu indirip sistem uygulamalarını dondur telefon canavar olur .blackmartı gogıldan ve bu forumdan bulabilirsin.işine yaricak bi kaç bilgi daha veririm.o kendini kapatıp acmalar bendede oluyor pek önemseme.ramle ilgili sanırsam

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
Rami cok zorlarsan bi derece sonra kendini resetler

Üst Alt