N90 W800 foto karşılaştırması (bye bye nokia)

Sponsorlu Bağlantılar

inat ettiniz nokia'yı savunmak istediniz diye soruyorum. hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    41
onanat26

onanat26

Üye
W800i n90 dan daha iyi fotoğraf kalitesine sahip.

azomania

azomania

Üye
ewt sony erikson daha ii yi gözüküyor ama ben nokiadan vazgeçmem arkadaş........

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
yorum yapmaya gerek duymuorum fotolar hakkinda :ehe:

arkadaslar! bende eskiden sıkı bir nokiaciydim tamda burda bu forumda az kavgalar etmedim!! symbian icin,n-gage icin belki hala hatırlayanlariniz wardir

ama şuda bi gercekki eger ""foto cekicem ben foto cekmeyi sewiorum"" diosaniz n series falan yalan carl-zeissi gordunuz yukarda!!! 800 milyona alin bi k790i yada 500 milyona bi k750-w800 neyse işte...keyfinize bakin :spr

haa yok ""ben program aticam oyun oynicam"" diosaniz o işler icinde n seriese gerek yok (n series her durumda nanay yani :ehe ) alin bi 6680 symbianin s.e kadar olmasada saglam sayilabilcek goruntu kalitesinin keyfini cıkarin :spr

olay budur gaayet acık we net!!!

papilocko

Üye
şikevar kimsebilmiyor 6630 fotolarını 2mp yapıuk koymuşlarinanmıyosanız indirin bakın şikeli o gsm arena

safakk

safakk

Üye
küçük bi hortlama olmuş:ehe ama bu tartışma olurken ben bu sitede olsaydım şunu derdim:ehe n90 şimdi w800 ün malzeme kalitesini gördüm (tabi bu benim kişisel görüşüm) ve n90 ı da n90 bi kere symbian ve hem java hemde symbian program ve oyunları çalışmakta ve symbianın program artısı göz ardı edilemez ancak tabi her gülün bir dikeni olduğu için bununda dikeni yavaş çalışması (tabi bunun için bile program var) ayrıca n90 bana göre çok büyük ve biraz da hantal gelelim w800 e müzikte n90 ı ezer geçer ancak resim ve video konusunda bu resimleri bir referans olacağını düşünmüyorum nitekim ben denedim ve göredüm ve n90 ile o resim çekilirken n90 ın objektifinin kirli olduğunu düşünüyorum ve gerekli resim ayarlarının yapılmadığını düşünüyorum mesela bende şuan n73 var ve herkes gece çekiminin çok kötü olduğunu söylüyor ancak pozlama gibi ayarları yaptığınızda bir fotograf makinesiyle boy ölçüşübilecek boyutta neyse yeter bukadar bilgi :ehe bende konuyu yeterince hortlattım :ehe

redoano

Üye
Abi isterse dünyanın en kaliteli resmini çeksin symbian olmadıktan sonra ne b.ka yarar ki!!! NOKIA 1 NUMARA!!!

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
W800i Renkleri Daha Canlı Ve Orjinal Gösteriyo;)

Anhktepot

Üye
W800:oke:

zx6r

zx6r

Üye
Kesinlikle W800 Hepsini Ezer Bende W810i Kullanıyorum Fotoğrafları çok Kaliteli çekiyo

canturgay

canturgay

Üye
w800 iyiye benziyor ama...

the_poison

the_poison

Üye
N95 neden yok

dallaspage

dallaspage

Üye
içinde SONY olan hiç bir şey kötü deildir...

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
Nokia 4ever :D

abuzer6666

Üye
w800 sahibi olup n90 alamayıp kıskananlar derneğinin bi oyunu mu? bu .... ram ve işlemci kalitesini arttırsın btün firmalar önce 1500 ytl ye telefon satıyolar hala kasıyo cimrilik yapmayıp adam gibi işlemci ve ram koysunlar kameradan önce bide foto çekmek isteyen kamerasına bakmadan orta halli bi telefon bide iyi bi kamera alsa nikon dslr falan daha ucuza geliyo düşünün ne kadar enayi bu 1000 ytl üstü tel alanlar....

hackerby17

hackerby17

Üye
n82 diorum inadına n95 kadar pahalı değil ve tüm özellikleri n95 kadar güvenlı ve kalite ^^

hackerby17

hackerby17

Üye
niye by by nokia dedin bi n82 yada n95 ile karsılastırsana su modeli ayıp ^^

acemi26

acemi26

Üye
Nokia 4ever:pro:

gsmelih

gsmelih

Üye
fotoraf ayarlarıyla oynanılıp resim belki düzeltilmistir