N9 resmileşti tüm resmi videolar buyrun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nonamex

Üye
Fos çıkacak eminim. N8'ede aldanmıştım ama bu sefer yok :oke:

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
bide böyle ince uzun yapmasaymış keşke telefonu böyle geniş yapsaymış iphone gibi hani çünkü böle kumanda gibi sevmiyorum telefonu

----------Eklendi @ 14:20:51 ---------- Yazıldı @ 14:19:55 ----------

Fos çıkacak eminim. N8'ede aldanmıştım ama bu sefer yok :oke:

videoları izledikçe insanın alası geliyo cidden fena telefona benzemiyo n9 ama n8 e de böyle kandım insan güvenemiyo çok zor işi nokia nın

saruman_me

saruman_me

Üye
bide böyle ince uzun yapmasaymış keşke telefonu böyle geniş yapsaymış iphone gibi hani çünkü böle kumanda gibi sevmiyorum telefonu

videoları izledikçe insanın alası geliyo cidden fena telefona benzemiyo n9 ama n8 e de böyle kandım insan güvenemiyo çok zor işi nokia nın
hocam eline alman lazım dokunman lazım işte o zaman neyi sevip sevmediğini anlaya bilirsin;)

nonamex

Üye

Çıkınca uygulama geliştiricilerinin çoğu yüzüne bile bakmayacak zaten.

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
hocam eline alman lazım dokunman lazım işte o zaman neyi sevip sevmediğini anlaya bilirsin;)

katılıyorum ama bide belli bi süre geçmesi lazım çıksın bi kullananlar ne dicek öyle teknoloji marketlerinde bakmaklada olmuo bi süre test edilmesi lazım

WebStyle

WebStyle

Üye
Utku™;3540857' Alıntı:
Katılıyorum nokia artık almayacağım çok üstün bir cihaz çıkarmadığı sürece. Nokiadan aldığımız telefonlar 1 yıl sonra çöpe gidiyor. Bende 9-10 ay sonra galaxy s2 yada iphone 5 e geçeceğim hiç kimse nokiayı savunmasın 12 mp kamera koymakla olmuyor bu iş... Se'nın de 12 mp kameralı telefonu var nokia artık gözümden iyice düştü:vur

Adamlar gerçekten adam gibi cihaz çıkartmışlar :) ürünün fiyatının biraz daha düşmesini bekleyeceğim. Gidip s2 almayı düşünüyorum açıkcası bende.

_ardaa

_ardaa

Üye
sen birde nokia n9'u gör

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Diğer konudan devam ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt