N9 resmileşti tüm resmi videolar buyrun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uribaju

uribaju

Üye
linkte sorunmu var cepten firiyorumda..

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
Çok sağlam bir işletim sistemi olacağı kesin ama n8'i öldürmek istememişler sanırım. 8 mp kamerası var. n8'i bir alanda da olsa üstün tutmuşlar.

uribaju

uribaju

Üye
Çok sağlam bir işletim sistemi olacağı kesin ama n8'i öldürmek istememişler sanırım. 8 mp kamerası var. n8'i bir alanda da olsa üstün tutmuşlar.

dogrusuda budur.zaten .aman diger ozellikleri kotu olmsinda

pRime.

pRime.

Üye
N8in üstün olduğu yerler var fm verici, kamera, gpu.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
Nokia zamanında telefonları 1000 liradan çıkardı, ilk alanlar bu paraları çok üst düzey cihaz alıyoruz diye hevesle verdiler. Ancak nokia çok sık model çıkardığı için 6 ayda 1000 tlye aldığımız telefonlar 500-550 tl seviyesine düşmeye başladı. O kadar para verip kısa sürede aldığı ürün çok değer kaybettiğini görmek çok küfür ettirdi nokiaya. Aldığı bu ahların cezasını çekiyor nokia.

N96-N97-N85-N90 derken hep aynı şeyi ısıtıp ısıtıp koydular önümüze. Şimdi ısıtmaları fayda etmiyor artık. Yeni pişirseler bile buzluktan yeni çıkarılmış İos ve Android var. Nokia'nın açığını kapatması için 1.hızlı sağlam işlemci 2.yeniliklerle dolu işletim sistemi 3.uygun fiyat lazım. Bunlar olmadan "Eski Nokia" çılgınlığı geri gelmeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: tuzluca76
Utku

Utku

Üye
Nokia zamanında telefonları 1000 liradan çıkardı, ilk alanlar bu paraları çok üst düzey cihaz alıyoruz diye hevesle verdiler. Ancak nokia çok sık model çıkardığı için 6 ayda 1000 tlye aldığımız telefonlar 500-550 tl seviyesine düşmeye başladı. O kadar para verip kısa sürede aldığı ürün çok değer kaybettiğini görmek çok küfür ettirdi nokiaya. Aldığı bu ahların cezasını çekiyor nokia.

N96-N97-N85-N90 derken hep aynı şeyi ısıtıp ısıtıp koydular önümüze. Şimdi ısıtmaları fayda etmiyor artık. Yeni pişirseler bile buzluktan yeni çıkarılmış İos ve Android var. Nokia'nın açığını kapatması için 1.hızlı sağlam işlemci 2.yeniliklerle dolu işletim sistemi 3.uygun fiyat lazım. Bunlar olmadan "Eski Nokia" çılgınlığı geri gelmeyecektir.
Katılıyorum nokia artık almayacağım çok üstün bir cihaz çıkarmadığı sürece. Nokiadan aldığımız telefonlar 1 yıl sonra çöpe gidiyor. Bende 9-10 ay sonra galaxy s2 yada iphone 5 e geçeceğim hiç kimse nokiayı savunmasın 12 mp kamera koymakla olmuyor bu iş... Se'nın de 12 mp kameralı telefonu var nokia artık gözümden iyice düştü:vur

• Beğen
Tepkiler: WebStyle
Uruloki

Uruloki

Üye
Nokia zamanında telefonları 1000 liradan çıkardı, ilk alanlar bu paraları çok üst düzey cihaz alıyoruz diye hevesle verdiler. Ancak nokia çok sık model çıkardığı için 6 ayda 1000 tlye aldığımız telefonlar 500-550 tl seviyesine düşmeye başladı. O kadar para verip kısa sürede aldığı ürün çok değer kaybettiğini görmek çok küfür ettirdi nokiaya. Aldığı bu ahların cezasını çekiyor nokia. <br />
<br />
N96-N97-N85-N90 derken hep aynı şeyi ısıtıp ısıtıp koydular önümüze. Şimdi ısıtmaları fayda etmiyor artık. Yeni pişirseler bile buzluktan yeni çıkarılmış İos ve Android var. Nokia'nın açığını kapatması için 1.hızlı sağlam işlemci 2.yeniliklerle dolu işletim sistemi 3.uygun fiyat lazım. Bunlar olmadan &quot;Eski Nokia&quot; çılgınlığı geri gelmeyecektir.

canım N900 android cihazları öpüyor ne iş ne işlemciinden bahsediyorsun yani bunlara çift çekirdeklerde dahil bak istersen arasıra meamo bölümüne ki N9 abisi N900ü öyle düşün

saruman_me

saruman_me

Üye
Ben desire hd nin açamadığı oyunu n900 android yükleyerek açtım hani nerde htc nin güç ve kudreti hocam=)

Üye

canım N900 android cihazları öpüyor ne iş ne işlemciinden bahsediyorsun yani bunlara çift çekirdeklerde dahil bak istersen arasıra meamo bölümüne ki N9 abisi N900ü öyle düşün
Bende yıllarca nokia kullandım,fakat nokia akıllı telefon devrinin başladığını/başlayacağını öngöremedi,alo desin yeter modellerine 2 mp kamera ekleyip süsleyip püsleyip halen piyasaya sürmeye devam ediyor yeni çıkan nokia modellerinden başım döndü 1500 tane model çıkardı hepside birbirinin aynı.Hakkını yemeyim hiç sorun yaşamadım,son olarak nokia 5800 modelini alıp 1 yıl kullanıp sattım.Nokia n8 ve android arasında kalmıştım Milestone XT 720 aldım.Çok sevdim ve çok memnunum.Nokianın eski modelleri süsleyip iteleme düşüncesinden artık kurtulması gerek.Denenmişi denemeyeceksin derler,windows mobile yıllar önce denendi fakat olmadı.Android ve ios un yükselişini durduramaz.

Uruloki

Uruloki

Üye
çağlar bir üstündeki yoruma bak N9-N900 ve linux un gücünü anla okey

• Beğen
Tepkiler: saruman_me
mcnpl4

mcnpl4

Üye
abi lınkte sorun var sanırm ama mıllet tartısmaktan gormuyo heralde

_ardaa

_ardaa

Üye
çağlar kendini fena kaptırmış, yüksel android yüksel ios kimse tutamaz seni.

pRime.

pRime.

Üye
Utku&#8482;;3540821' Alıntı:
bir bırak ya hala n8 diyorsun:off:

Hala n8 demiyorum güzel kardeşim senden çok ben bekliyordum bu cihazı sadece bunu tasarlarken n8i de düşünüp ezici üstünlükte bir cihaz yapmamışlar.

ozggurr

ozggurr

Üye
galaxy telefonlari ilk ciktiginda kaca alip 6 ay sonra kaca satabiliyorsunuz ki? Ikinci ellerine adam gibi para verenler cikiyor mu gercekten?

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
ya bu n9 un ön kamerasını alta mı koymuşlar ne çok saçma değilmi :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt