N9 Icin Usb Ve Sim Kart Kapagi 20+ Tl Turk Sitesinde Buldum Bi Bakin

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
N9 Icin Usb Ve Sim Kart Kapagi 20+ Tl Turk Sitesinde Buldum Bi Bakin

arkadaslar buradaki sitede buldum.
lumia 800 icin ama bildigim kadariyla bire bir ayni olculere sahip oldugu icin uyacaktir. diger renkleri de var. bi inceleyin.

AHRenccc

Üye
n9 için de var sitede. yalnız lumia için olanlar daha güzel duruyor:D alan deneyen bilen var mı lumia kart yuvası n9a tam uyumlu mu? orijinal diyorlar da inanmadım yani servise gönderdiğimde çok çok fazla istemişlerdi..

fnldstntn

Üye
n9 için de var sitede. yalnız lumia için olanlar daha güzel duruyor:D alan deneyen bilen var mı lumia kart yuvası n9a tam uyumlu mu? orijinal diyorlar da inanmadım yani servise gönderdiğimde çok çok fazla istemişlerdi..
sadece lumia 800 olanlar n9 ile aynı...

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben bunu satin aldim toplamda 33.61 tlye geldi ama... fotograflarda gorunen usb kapagi yok. aciklamalarda da usb kapagindan bahsedilmiyor. sadece sim kart kapagi var. ben bu ayrintiyi atladigim icin satin aldim ancak sadece sim kapagi geldi ve elimde patladi.

sunu soylemeliyim urun orjinal. hatta musteri hizmetleri benim hatam oldugu halde baska bir istediginiz urun varsa degistirebiliriz dedi. site guvenilir yani. ama hangi site olursa olsun iyce inceleyip aciklamalari okuyun benim yaptigim hatayi yapmayin. kendimi M...L gibi hissediyorum :Sbu arada lumia 800 icin yaziyor ama n9 ile uyumlu merak etmeyin. yedek olarak kalcak artik. bide kargo cok hizli 2. gun geldi

Üst Alt