N8 mi N9 mu almalıyım??

Sponsorlu Bağlantılar

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
:) İki cihazıda almaman için daha çok neden yazabilirim :ehe

ISOLYTEAM

ISOLYTEAM

Üye
arkadaslar N9 Ankara Kızılay Nokıa Shopta 1350 TL ne dıyosunuz ?

lasvetorus

lasvetorus

Üye
n9 fena bir secim olmaz ama beklerim diyorsan lumia serisini bekle derim.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ForeverAlone";4190119][COLOR="Red' Alıntı:
:) İki cihazıda almaman için daha çok neden yazabilirim :ehe[/COLOR]

bende senin bu başlıktan ve de nokia ile alakalı tüm bölümlerden gitmen için binlerce neden sayabilirim. andro-it'cilik yeter artık bir kere yaptığın forum kurallarına aykırı bile denilebilir başlığa bak yaptığın yoruma bak. ah ah ne zaman vazgeçeceksiniz kim bilir.:islik

USAForever

USAForever

Üye

normal ama 1350tl vereceksin madem git aynı paraya iphone 4s al , internette dolu kutusu açılmamış ip4s geziyor

----------Eklendi @ 05:08:13 ---------- Yazıldı @ 05:06:50 ----------

ama iphone sadece süs telefonu , onu da belirtiyim ..

pRime.

pRime.

Üye
normal ama 1350tl vereceksin madem git aynı paraya iphone 4s al , internette dolu kutusu açılmamış ip4s geziyor

----------Eklendi @ 05:08:13 ---------- Yazıldı @ 05:06:50 ----------

ama iphone sadece süs telefonu , onu da belirtiyim ..

İphone 4s fiyatları 2300 tl'den başlıyor iphone 4 bile hala 1500 tl'den yüksek fiyatlarda satılıyor. Ne 1350si?

----------Eklendi @ 12:22:01 ---------- Yazıldı @ 12:21:34 ----------

Kızılav avm değil mi?

woltcaptain

woltcaptain

Üye
N9 a ölü telefon denildiğini biliyor musunuz da n9 n9 diyosunuz?N9 alma arkadaşım n8 i bilmiyorum ama n9 u alma bu işletim sistemi sadece n9 da olacak gelecek telefonlarda windows mobile kullanılacak.N9 a da destek çıkmayacak.Pişman olursun...

MertcaN9

MertcaN9

Üye
N9 a ölü telefon denildiğini biliyor musunuz da n9 n9 diyosunuz?N9 alma arkadaşım n8 i bilmiyorum ama n9 u alma bu işletim sistemi sadece n9 da olacak gelecek telefonlarda windows mobile kullanılacak.N9 a da destek çıkmayacak.Pişman olursun...

kulaktan dolma bilgileri herkes bilir :islik. mesle araştırmalarını geniş tutup kendin birşeyler öğrenmen yakında bir çok oyun ve uygulama geleceğini bilmeyen N9 lu yoktur herhalde

Apit"

Apit"

Üye
bence n9 alma. Çünkü desteği kalktı. Türünün ilk ve son örneği....

Apit"

Apit"

Üye
gardaş kulaktan dolma bilgi demişsin de ama öyle.... intel boşunamı tizeni geliştirdi nokianın yaptığı yamuktan sonra

lasvetorus

lasvetorus

Üye
dostum nokia yamuk felan yapmiyor ticari cikarlarini koruyor.Meegoda devam etseydi inan bana kaybederdi.Gelistirdikleri sistem satacak bir sistem degil.

ISOLYTEAM

ISOLYTEAM

Üye
ewet

----------Eklendi @ 11:35:38 ---------- Yazıldı @ 11:34:14 ----------

ewet

İphone 4s fiyatları 2300 tl'den başlıyor iphone 4 bile hala 1500 tl'den yüksek fiyatlarda satılıyor. Ne 1350si?

----------Eklendi @ 12:22:01 ---------- Yazıldı @ 12:21:34 ----------

Kızılav avm değil mi?

----------Eklendi @ 11:36:24 ---------- Yazıldı @ 11:35:38 ----------

Bu gun de ankamall avm de baktım 1250 sevgılıler gunu haftası nedenıyle

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Apit";4299179' Alıntı:
gardaş kulaktan dolma bilgi demişsin de ama öyle.... intel boşunamı tizeni geliştirdi nokianın yaptığı yamuktan sonra

değerli kardeşim yamuk filan değil N9 megoo adı altında çıkacak son cihaz evet ama bu onu ölü yapmaz aksine ayrıcalıklı yapar hem uygulama konusunda çok bereketli olacağına inanıyorum ki zaten burada paylaşılmayan yüzlerce oyun ve uygulama var megoo fan sitesinde mesele birazcık araştırmada. ayrıca intelin tizeni geliştirmesinde nokianın bir yamuğu filan yok arkadaşım. nokianın politakası gereği böyle microsft ile yapılan anlaşma gereği wp li cihazlara yöneldiler

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Nokia N9

avcitalip

avcitalip

Üye
bari n9 a wp desteği yapsınlar...

aleranol

aleranol

Üye
bende senin bu başlıktan ve de nokia ile alakalı tüm bölümlerden gitmen için binlerce neden sayabilirim. andro-it'cilik yeter artık bir kere yaptığın forum kurallarına aykırı bile denilebilir başlığa bak yaptığın yoruma bak. ah ah ne zaman vazgeçeceksiniz kim bilir.:islik
adamın imzasına bak. Kendi telefonu da samsung. Sanki apple icat etmese telefon kullanmayacak.

MertcaN9

MertcaN9

Üye

Abi varya N9 64 GB geldiğinde alacam ama hiç bir şey yapmayacam senin almanı bekleyeceğim çünkü sen bu cihazı uçurursun şimdiden gerekli çoğu bilgiyi biliyorsun ee bizde senin yardımlarınla uçururuz cihazımısı öyle değil mi ? :aha:

pRime.

pRime.

Üye
Abi varya N9 64 GB geldiğinde alacam ama hiç bir şey yapmayacam senin almanı bekleyeceğim çünkü sen bu cihazı uçurursun şimdiden gerekli çoğu bilgiyi biliyorsun ee bizde senin yardımlarınla uçururuz cihazımısı öyle değil mi ? :aha:
beni bekleme bence sen cihazı git al ben yine yardımcı olurum sana. :oke:

MertcaN9

MertcaN9

Üye

beni bekleme bence sen cihazı git al ben yine yardımcı olurum sana. :oke:

her türlü 64 ü bekleyeceğiz sonuçta dimi yani o yüzden sorun yok :D saol abi ama sende al böylece tam hakimiyet kurarsın daha iyi olur daha iyi yardımcı olursun. hem geliştirici modu seni bekliyor biz bir şey yaparsak cihaz pert olur :kop: