Gerçekleştirilen Buluşmalar Bursa Zafer (Piramit) Plaza Buluşması [24.11.2012] (;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye
benım makınem kadar güzel cekemese de idare eder :ehe

güzel bulusma olmus resımler harıka :D

ben uyuyodum nöbet cıkısıydım o sıra yoksa bende arayıp baskın yapcaktım :eller:

birisinden gerçek manada bir baskın bekliyorduk ama hiçkimse baskın yapmadı :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
ben geldim sırf senin için geldim bu buluşmayı bensiz yapma demiştim yaptın neyse bir sonraki sefere artık :D
Tamam yavru ağlama kıyamam sana somuru:
:kop:
İzmir buluşması yapcaz senle :eller:

- - - Eklendi - - -

benım makınem kadar güzel cekemese de idare eder :ehe

güzel bulusma olmus resımler harıka :D

ben uyuyodum nöbet cıkısıydım o sıra yoksa bende arayıp baskın yapcaktım :eller:
Rizeye geleyim görücez bakalım hodri meydan tubi

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gerçekten güzel bir buluşma olmuş tebrikler :oke:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

cukuleaks

Üye
Oh oh keyfinize deycek yoh :ehe

Keşke bende gelebilseydim :(

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Kafa sallamayı bırak şimdi biz pınarla Bursa İskender Kebap Buluşması düzenlemeyi düşünüyoruz ileriki bir tarihte tabi pınar gelirde esra gelmezmi :D
Esra gelirde yunusu orda bırakırmı :D E onlar gelirken sende zıplarsın yanlarına nediyorsun :naughty:

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
valla helal olsun ne diyelim güzel buluşma olmuş , bana da mesaj geldi buluşma var diye ama malesef gerçek konuşmak gerekirse üşendim :( neyse sizi gördüm bu konuda Bursa lı olarak daha duyarlı olacağım.

• Beğen

cukuleaks

Üye
Bidahakine bende gelecem :eller:

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

ho hooo kapışak ortak :sirit::haha:
Saim verirse kamerayı tabi :gul:

Neyse sen iyi diyorsan iyidir buluştuktan ve resimleri buraya yükledikten sonra karşılaştırmayı millet yapar zaten :)
Bursa vs. Rize buluşmaları kalite kapışması :ehe

• Beğen
MyUnwanteD

MyUnwanteD

Üye

Saim verirse kamerayı tabi :gul:

Neyse sen iyi diyorsan iyidir buluştuktan ve resimleri buraya yükledikten sonra karşılaştırmayı millet yapar zaten :)
Bursa vs. Rize buluşmaları kalite kapışması :ehe

Federal Ajan o iş yaş be koçum :D sen hala bi resim çekeme, benden makine yi iste o biraz zor be gulüm :D

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf makinesinden sen, sanatından ben anlıyorum be yavrum :sirit:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt