N8 mi N9 mu almalıyım??

Sponsorlu Bağlantılar

RevengeRR

Üye
    Konu Sahibi
N8 mi N9 mu almalıyım??
Arkadaşlar daha öncesinden N8 kullanıcısıyım. bi fantezidir galaxy s ile takas yaptım bi süre onu kullandım sonra para lazım oldu sattım. şimdi tekrar telefon almak istiyorum ama androidin malum saçma sapan nedenlerinden dolayı androdi alasım gelmiyor. telsiz gibi her durduğum yerde şarj aramak istemiyorum.
önümde iki seçenek var biri n8 diğeri n9
şimdi mantık olarak uygulama açısından da zengin olması lazım diyorum o bakımdan n8 düşünüyorum. özellikle işcep falan da kullanıyorum.
diğer yandan da işletim sisteminin güzelliği ve telefon olarak da n9 ağır basıyor fakat n9 için işcep gibi banka uygulamalarına destek gelir mi gelmez mi ona emin olamıyorum.
sizin yorumunuz nedir n9 a beklersek uygulamalar gelir mi yoksa hiç uğraşmadan n8 alıp yolumuza mı bakmalıyız??

y n s c n

y n s c n

Üye
N9 almak daha iyi olur. Alabiliyorsan tabi. :oke:

WebStyle

WebStyle

Üye
Her açıdan N9 tabi. Sırf kamera için alacaksanız N8 öneririm.. Ancak N9 Türkiye'ye ne zaman gelir merak konusu.. Bu arada Türkiye genel müdürünün yaptığı açıklamaya göre 1500-1600 TL arası ülkemize giriş yapması bekleniyor..

brksnr

brksnr

Üye
Geldi ki Turkiyeye cihaz gayet iyi bence su an Terracity Nokia Shopta satiliyor :)

pRime.

pRime.

Üye
n9 donanımına göre çok yüksek bir performans veriyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
N9 ağır basıyor:oke:

Lenneth

Üye
N9 bin basar.

RevengeRR

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar yazılım desteği konusunda ne düşünüyorsunuz yani uygulama mağazası geniş olmazsa ne yapacaz?
konuda da dediğim gibi özellikle bankalar destek vermezse ne olacak??

----------Eklendi @ 22:13:32 ---------- Yazıldı @ 22:12:54 ----------

ayrıca fiyatı 1700 lira olarak ön siparişe başlandı arkadaşlar hatta bi daha sormam lazım bu aralar gelecek diyolardı gerçeği de...

brksnr

brksnr

Üye
peki arkadaşlar yazılım desteği konusunda ne düşünüyorsunuz yani uygulama mağazası geniş olmazsa ne yapacaz?
konuda da dediğim gibi özellikle bankalar destek vermezse ne olacak??

----------Eklendi @ 22:13:32 ---------- Yazıldı @ 22:12:54 ----------

ayrıca fiyatı 1700 lira olarak ön siparişe başlandı arkadaşlar hatta bi daha sormam lazım bu aralar gelecek diyolardı gerçeği de...
Android emulatörü geleceği icin sorun olacağini sanmiyorum uygulama konusunda :oke:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
her türlü n9

denizci535

denizci535

Üye
n9 o kadar milletin ovdugu kadar iyi degil n9 bircok eksik yonleri ile cikiyor millet artik drr2 kullaniyor cift islemci cift kanal...
n9 neden eksik diyorsaniz yazilimida muamma ama gidin o parayla optimus 3d nexus prime galaxy note experia arc s alin sacma sapan bu tele para vermeyin yazilimi icin onun bunun agzina bakmayin yukarida saydigim modellere ics 4 gelecek on numara onlara para verin n9 hizla fiyati dibe kesin vuracak aynen e7-00 x7 gibi yazik olur paraniza...

ArMaGeDdOn_87

Üye
1500 bu telefona çok fazla .. anlaşılan 5800 a bir süre daha devam :)

RevengeRR

Üye
    Konu Sahibi
neee android emülatör mü çıkacakmış bi de ona? o zaman hiç düşünmeye gerek yok tamam arkadaşlar uygulama sıkıntısı bitmiştir bence :D

denizci535

denizci535

Üye
android emulaturu de hikaye olmus haberiniz olsun bu nokia oldugu surece batar ve herkese telefonu batirir..

denizci535

denizci535

Üye
cikan birseyi gosterde bizde girek hayal seylerle ugrasmayin...
avucunuza alin sonra yazin yok cikiyomus yok geliyomus yok bilmem ne...

pRime.

pRime.

Üye
cikan birseyi gosterde bizde girek hayal seylerle ugrasmayin...
avucunuza alin sonra yazin yok cikiyomus yok geliyomus yok bilmem ne...

Senin optimus 3d de 2.3 güncellemesini alamadı. Biz de "android 2.3 optimus 3d'de yalan olmuş" mu diyelim. :zuhaha:

denizci535

denizci535

Üye

Senin optimus 3d de 2.3 güncellemesini alamadı. Biz de "android 2.3 optimus 3d'de yalan olmuş" mu diyelim. :zuhaha:

Ocak ta zaten suan 2.2 bile cok hizli pek gerek duymuyoruz....sen elinde patlayacak n9 u dusun...

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
myriad group'a gir bak yalan mı olmuş. Zaten gelmeyecek şeylere ihtiyaç olmaz niyeyse :)

y n s c n

y n s c n

Üye

Optimus 3D'de bulunan android 2.2 froyo'ya çamur atmanıza gerek yok. Diğer telefonlar güncelleme almışta ne olmuş. SGS2 2.3.3'le Optimus 3D 2.2.2 iken skorlara bakıldı Optimus 3D yine tokatlıyordu her şekilde.. 2.3'te düşün neler olur. Yani düşünmeliyiz. İCS'de VM diye birşey kalmayacak esas o zaman başlayacak işletim sistemlerinin asıl savaşı :)