N73 ME telefonumu yeniletmek istiyorum !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melih_

Üye
    Konu Sahibi
N73 ME telefonumu yeniletmek istiyorum !!!
Arkadaşlar emektar N73 Me telefonum hala o kadar düşmelere rağmen çatır çatır çalışmakta. Ancak ekran dahil kasası deforme olmuş durumda. Şöyle geniş ekranlı bir telefon almak istiyorum ancak N73 Me telefonumu da kullanmak istiyorum. (Telefonu müzik ve kamera olarak kullanmaya devam, kamera çok kaliteli) Bu telefonun bende bir çok anısı var ancak görünüşü kendisine yakışır bir halde değil, kabul biraz da ben hor kullandım.
Şimdi soruyorum; Orjinal siyah kasa, ekran değişimi veya ekran içindeki tozları giderme, tuş değişimi (orjinal olmalı) yaptırırabilir miyim? Yaptırırsam nereye ve nasıl yaptırabilirim? Nokia bayileri ya da Türkcell gibi bayiler yapabilirler mi?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Hala parçası varsa servis en güvenli yer...

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
K.V.K'ya gidip sormanı tavsiye ederim. Eğer orası yapmıyorsa uzman bir servise başvururum. Bende de emektar N73 ME var ekranı patladı. Bende yaptırıp kullanmayı düşünüyorum :)

MaxipmaN

Üye
benimkinin joistiği hep bozulup dururdu ama benimki me değildi telefonu değiştirmek zorunda kaldım

melih_

Üye
    Konu Sahibi
KVK Bayileri yapar mı bilmiyorum, bu iş bana kaça patlar acaba? Biliyorsunuz ki bir zamanlar N73 ME ve N95 efsaneydi. Tabi Android fırtınası gelmeden önce...

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Ücreti hakkında bir fikrim yok ama eğer KVK veya gerçekten uzman bir teknik servise verirsen yaparsa tam iyi yaparlar.

MhmtEmnOztrk

MhmtEmnOztrk

Üye
Bende N73 kullanıyorum K.V.K. en güvenlisi ama parçası yoktur.USB Data kablosunu dahi bulamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt