General Mobile Discovery Sık Sorulan Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
s3 ile karşılaştırmamın sebebi benzerlik göstermesi s3'te bile hdmi girişi yoksa bu eksiklik mi oluyor?

S3 de hdmi girişi olmadığını nerden çıkardın :hmmm S3 de kablolu ve kablosuz olmak üzere; 2 şekilde hdmi olarak görüntü ve veri aktarımı yapabilirsin.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
S3 de hdmi girişi olmadığını nerden çıkardın :hmmm S3 de kablolu ve kablosuz olmak üzere; 2 şekilde hdmi olarak görüntü ve veri aktarımı yapabilirsin.

S3 ile de benzetme yapman garip olmuş , s3 u temiz kullanırsan seni 5 sene götürür ; Discovery bana o güveni veremedi malesef . Şunu da belirtmeden gecmeyeyim ; bu fiyat aralığında rakipsiz bir cihaz olduğu su götürmez bir gercek. Halen hepsiburadanin siyah rengini bekliyorum ben. Elime geçsin cihaz ; s3 de 4.2 guncellemesini alsın bi ; karsilastiracagim 2 cihazın artı ve eksilerini :oke:

:ehe tapatalkın azizligine uğradım :ehe ikinci mesajı ayrı göndermiş. ..

fingerback5

fingerback5

Üye
Ufak bi hatirlatma bildirim cubugunu iki parmakla cekersen 2 kere basmana gerek kalmaz.

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
ama her şey benchmark testleri değil kullanıcı deneyimi daha önemli ama dediğniz doğru 13000 civarı bir puan alması iyi bir donanım olduğunu gösteriyor

Alanların coğu donanim icin aliyor eger cok iyi bir kasa kullanici deneyimi olsaydi ancak donanim cok kotu olsaydi asla bu kadar satamazdi

sayamora

Üye
Arkadaslar bugn aldm telefonu . kasasi hakkinda sorular var. Catir cutur etmiyor telefon elinizde. Ben alirken tek soru suydu aklimdaki cok isinir mi aksine abarti bir isinma yapmadi hatta hot spot yaptm tabletimden internete baglanmak icin yarm saat civari dolastim telefon sarjda idi ve bir isinma olmadi sasirtici geldi.

Ayberk Baydar

Üye
Arkadaşlar bende general mobil discovery telefon var ama şarkı listesinde şarkıları gruplara ayırmak istiyorum yani ingilizce başka grupta türkçe başka grupta nasıl oluyor yardım edermisiniz.

Üst Alt