N73 Açılmıyor Kardeşlerim Lütfen Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ahmwer

ahmwer

Üye
    Konu Sahibi
N73 Açılmıyor Kardeşlerim Lütfen Yardım
Arkadaşlar Telefon Şarza Takılıydı Aynı Zamanda PC Suite İle PC Ye Baglıydı Telefon Birden DOnmuştu Baktıgımda Kapatmayı Denedim Kapanmadı :agla Bende Pilini Çıkardım Sonra Telefon Açılmıyor
Basıyorum Nokia Yazısı Gelio Ardından Beyaz Ekran Geliyor Sonrada Öyle Kalıyor :agla:agla

* - 3 - arama - telefon açma yani hard format ı denedim olmuor
Yazılımı En Sondaydı Tamir Edilecek Bi Sorundur Demi :vur:agla:agla:agla:vur

• Beğen
Tepkiler: sinan 2

mservank

mservank

Üye
garantiye gödermek zorundasın sanırım
aman normal telefonculara vereyim deme

BY_ALİ

Üye
dostum progmanında sorun var bir progman attır sorun kalmaz

yakamoz55rst

Üye
kardeş *-3-arama tuşuna ve üsteki açma düğmesine basılı tutup yaklasık 3-4 dakika basılı bekle açılıyor beninkide aynı sorunu vermişti oldu

soildeir

Üye
kardeş çok sağol allah razı olsun

BEYDAGIFM

Üye
ben denedim açılmadı zannedersem Servis yolu gözüktü :((

K.G

K.G

Üye
bunu bı kac kez dene kardes aynı sorun bndede oldu acılmıstı.tuslara bıraz sert basmayı dene ve acılana kadar elını cekme.9.2 ler ıcın olan bı tema yukleyınce aynsı bnde de olmustu :)

fat01

Üye
Arkadaşlar Telefon Şarza Takılıydı Aynı Zamanda PC Suite İle PC Ye Baglıydı Telefon Birden DOnmuştu Baktıgımda Kapatmayı Denedim Kapanmadı :agla Bende Pilini Çıkardım Sonra Telefon Açılmıyor
Basıyorum Nokia Yazısı Gelio Ardından Beyaz Ekran Geliyor Sonrada Öyle Kalıyor :agla:agla

* - 3 - arama - telefon açma yani hard format ı denedim olmuor
Yazılımı En Sondaydı Tamir Edilecek Bi Sorundur Demi :vur:agla:agla:agla:vur
Üzülme. Flash attırman yeterli. SErvis ya da bazı shoplarda yapılıyor. Flash attırmak istiyorum de o kadar basit.

selim198

Üye
arkadaşlar benim n73 açılıyor ekrana yazı gelmiyor ne yapmam lazım bi yardımcı olurmusunuz......

CSBOSDAS

Üye
Arkadaşlar Telefon donunca bataryayı sökmeyin !!!.... Eğer söktü iseniz;
sim kartı ve hafıza kartını çıkarın ve telefonu açın nokıa yazısı gelince sırasıyla *,arama(yeşil),
kapatma(kırmızı),3,#,ve silme tuşu yani c şeklinde olana basın ama bunu hızlıca yapın eğer tel açılırsa sim kart ile hafıza kartını takın ve telefonu açın.açılırken bu işlemi tekrar yapın.eğer hiç açılmıyorsa bataryanızın sarı olan yani sarı dişli olan yerini ıslatın hafif nemli olsun ama sadece orası ve bu işlemi tekrar yapın .bu yaptığım % 100 olmuştur çünkü bnm de n73 üm var

+ REP Please :D

• Beğen
Tepkiler: tomm
androgen

androgen

Üye
sim kartı ve hafıza kartını çıkarın ve telefonu açın nokıa yazısı gelince sırasıyla *,arama(yeşil),
kapatma(kırmızı),3,#,ve silme tuşu yani c şeklinde olana basın ama bunu hızlıca yapın eğer tel açılırsa sim kart ile hafıza kartını takın ve telefonu açın.açılırken bu işlemi tekrar yapın.eğer hiç açılmıyorsa bataryanızın sarı olan yani sarı dişli olan yerini ıslatın hafif nemli olsun ama sadece orası ve bu işlemi tekrar yapın .bu yaptığım % 100 olmuştur çünkü bnm de n73 üm var

dalgamı geçiyorsun sen birader?

CSBOSDAS

Üye
ne dalgası kardeş o bizzat denenmiştir ister dene ister deneme sen bilirisin..

Adilx05

Adilx05

Üye
Kardeş Yapman Çok Basit cevaplara Bakamadım kusura Bakma Verildiyse Bilmiyorum :
Hard Format Atman Lazım *+*+Arama Tuşu + Üstteki Kapatma Bunlara Telefon Açılana kadar Bas Ama Sim Kartını Çıkartmayı Unutma....

mugo93

mugo93

Üye
s.a karderş..aynısı bana oldu...sürümü güncellerken tel dondu.. k.v.k ya götürdüm yapamadılar .. tel şu an bnede ne yapmam lazım mesaj atarsanız sevinirim

FaLLeN123

Üye
CSBOSDAS kardeşimizin dediği gerçekten oluyor benimkide açılmıyordu kardeşimizin dediği işlemi uyguladım açıldı sağolasın kardeşş

esinti51

Üye
bende n73 ekran patladı değiştirdim sonra enran beyaz oldu bida görüntü yok telefon açılıyor ama görüntü yok
yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

telin her şeyi çalışıyor ama görüntü beyaz

M3Hm3TÖzt

M3Hm3TÖzt

Üye
bendede aynısı oLdu kuLakLığı taktım fondu bataryayı çıkarttım dahada açıLmıyo

--------------- Ekleme ---------------

waLLa oLdu ama teL kompLe sıfırLandı:ah

serseri3404

Üye

eywallah kardeş çok teşekkürler

sezernan

Üye
dostum peki hard fortmattan sonra dosyalarım bilgilerim arama kayıtlarım msjlar v.s. silinir mi ?

AHKE

AHKE

Üye
telefon hafızasındaki herşey silinir ayarlarda sıfırlanır hard formattan sonra

Üst Alt