N73 Sonunda Delirtti!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
N73 Sonunda Delirtti!
n73me telefonumuz var ama artık pili bitti. hafıza kartı takınca , hafıza kartı bozuk deyip telefon donuyordu bataryayı çıkarmadan düzelmiyordu.3hafıza kartı var üçünde de aynı sorun. Kartları biçimlendirdim pcden gene aynı. galiba hafıza kartı yuvası bozuk dedim yenisini aldım bugün değiştirdim sorun devam etmekte. kartı taktığımda telefon 2saniye içinde donuyor. kart takılı iken telefon açılmıyor nokia yazısı sürekli duruyor ve beyaz ekran geliyor kartı çıkarmadan telefon açılmıyor , kartı telefon açıldıktan sonra takınca da telefon donuyor içinden başka bir sorun olabilir mi ?her an fırlatıp atabilirim şu telefonu, fikirleriniz benim için çok önemli , teşekkürler. .

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
n73 dedinde anılarım depreşti abim oksden yüksekk puan alınca ona almışlardı ne kıskanmıştım bende n70 istemiştim almamışlardı :D
sorununa gelince o artık eski bir telefon yani yeni hafıza kartlarındaki yeni teknolijileri desteklemeyebilir ayrıcaa sorun çıkarması normal bence değiştirmeye çalış telefonunu

yunus4554

yunus4554

Üye
Kardesim benimde n73 var ve sorunun hafıza kartında orjinal n73 hafıza kartı al sorun kesin cüzülecek

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
sorun çıkarması normal olabilir değiştirmekte normal bir çözüm ama ben sorun hakkında bilgi istiyorum kardeş , sorun hafıza kartı mı yoksa telefonun kendisinde mi bu cevap önemli. teşekkürler mesajın içinse

- - - Eklendi - - -

Kardesim benimde n73 var ve sorunun hafıza kartında orjinal n73 hafıza kartı al sorun kesin cüzülecek

kardeş önce okuyan kartı sonra okumaması anormal bir durum değil mi sence ? tamam kartı değiştireceğim en yakın sürede. Ancak kart pc de okuyor haberin olsun. mesajın içinse teşekkür ederim.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bende de n73 var bende arasıra böyle sorun yapardı hafıza kartını çıkartır sim kartı söker teli açar hafıza kartını takar düzelirdi bayadır başıma gelmedi dene istersen aslında pek mantıklı gelmiyor ama böyle oluyordu bana

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Yazılımsal olması yüksek ihtimal telefon hafızanda önemli ne varsa yedekle ve telefonu kapat sonra yıldız+3+yes+tel'i açma tuşuna basarak telefonuna hard format atıyorsun eğer gene düzelmezse sorun büyük.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bir Format Atmayi Dene .?

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
bende de n73 var bende arasıra böyle sorun yapardı hafıza kartını çıkartır sim kartı söker teli açar hafıza kartını takar düzelirdi bayadır başıma gelmedi dene istersen aslında pek mantıklı gelmiyor ama böyle oluyordu bana

evet bu yolu çok uygulardım düzelirdi benim cihazda tekrar denedim başarısız, teşekkürler mesajın için kardeş.

- - - Eklendi - - -

Yazılımsal olması yüksek ihtimal telefon hafızanda önemli ne varsa yedekle ve telefonu kapat sonra yıldız+3+yes+tel'i açma tuşuna basarak telefonuna hard format atıyorsun eğer gene düzelmezse sorun büyük.

format atmayı da denedim ama başarısız sonuç. . beyninde bir sorun var gibi sanki :s
sağol kardeş.
- - - Eklendi - - -

Bir Format Atmayi Dene .?

format attım ama başarısız, sağol kardeş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt