MyRingtone v1.08 S60v3 Türkçe | Mp3 kesmeprogramı Ve kesdiğiniz bölümü dinleme olanağı

'Şeref'

Emekli Yönetici
teşekkürler..

happyhope

happyhope

Üye
harikasın arkadaş sağol

21sdsd21

Üye
teşekkür

celilcemre

celilcemre

Üye
Teşekkürler

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

memolim83

memolim83

Üye
güzel program teşekkürler

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Teşekkürler

mmzay

Üye
tsk

dortteker82

Üye
Programı telefona kuramıyorum. Hata veriyor; "Sertifika hatası. Uygulama sağlayıcısı ile görüşün" uyarısı geliyor. Lütfen yardım.

kupa kartalı

Üye
eyvallah

bozok_tr

bozok_tr

Üye
Arkadaslar aktif etmek icin ekranin aldigi kadar 9 yazdm oldu bilginize.
Emegine saglik kardesim guzel pro. ;)

osikoca

Üye
bu programı indirebilirmi yim

sniperenes

Üye
hiç bi işe yaramaz, kaydetmiyo kesilen kısmı...

ugurmengenli

Üye
:) :) :) çok güzel bir program

EsraAy.

Üye
sertifikalı değill .. çok hevesle indirmiştim :)

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Emegine saglik

kerem02

Üye
kmjm

tayren

tayren

Üye
teşekurler

tazz2

tazz2

Üye
teşekkürler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt