Müthişş Buluşş Samsung Dokumatiklerde Ön Kamera Açmak(Konunun Sabitlenmesini Rica Ediyorum)

Sponsorlu Bağlantılar

xbursankarax

Üye
    Konu Sahibi
Müthişş Buluşş Samsung Dokumatiklerde Ön Kamera Açmak(Konunun Sabitlenmesini Rica Ediyorum)
Arkadalar Rasgele Tus Giriyordum Manyak Bişey Buldum.Herkes samsung telefonlarda ön kamerayı acamıyordu ama artık *#0*# yazarak acabilir.Vga cam a tıklamanız yeterli.!!

+rep arkadaslar yorum yazın

• Beğen
Tepkiler: fbmst, sssdddeee, Silinen Üye 1929612 ve 6 diğerleri

kivana

kivana

Üye
samsung dokunmatiğe sahibim ... ( samsung s 5233w ) fakat dediğin kombinasyonu yapınca camera ile ilgili sadece 7. numara da "mega cam" seçeneği çıkıyor ... o da ön kamera felan değil tam ekran görüntüyü sığdırıyor sadece ... bu şekilde foto çektim ama sanırım çekilen fotolar da kayıt olmuyor ... sonuç : ön kamerası olmayan bir telefonda doğal olarak ön kamera felan açılmadı :)

• Beğen
Tepkiler: ugur1000

xbursankarax

Üye
    Konu Sahibi
samsung dokunmatiğe sahibim ... ( samsung s 5233w ) fakat dediğin kombinasyonu yapınca camera ile ilgili sadece 7. numara da "mega cam" seçeneği çıkıyor ... o da ön kamera felan değil tam ekran görüntüyü sığdırıyor sadece ... bu şekilde foto çektim ama sanırım çekilen fotolar da kayıt olmuyor ... sonuç : ön kamerası olmayan bir telefonda doğal olarak ön kamera felan açılmadı :)

evet fotolar kaydolmuyor.Ön kamera sadece ayna olarak kullanmak için işe yarar zaten fto ceksen işe yaramaz vga kamera görüntü kalitesi güzel olmaz ama ayna olarak güzel :yuru

Paranoya

Paranoya

Üye
Arkadalar Rasgele Tus Giriyordum Manyak Bişey Buldum.Herkes samsung telefonlarda ön kamerayı acamıyordu ama artık *#0*# yazarak acabilir.Vga cam a tıklamanız yeterli.!!

+rep arkadaslar yorum yazın

Vay be ne buluş ama öyle herşey üst konu yapılırsa bu forumun işi iş :off:

ungood20

ungood20

Üye
HW module Test geliyor sabitlemeye gerek yok bence bilindik bir şeydir.
Ama daha başka bu ekran gibi farklı bir kod la da ayar cekebileceğiniz ekran geliyo kodlarını bilmeseniz daha iyi karıştırınca
gercekten wifi gücü ve 3g gücü komple azalıyor format felan işe yaramıyor.
Bizim fun clup de yazıyor =) Bu aralar kimse fazla takılmıyorlar başka yerdeler .. =)

--------------- Ekleme ---------------

Paranoya

Paranoya

Üye

Hatırlatırım Samsung Starda ön kamera yok .

xbursankarax

Üye
    Konu Sahibi
Ben sildigim crazy pengue oyununu geri getirme kodunu arıyorum ama bı turlu bulamadım.Samsung e 250 de ugrasa ugrasaa bulmustum xS

danqer55

Üye
senin allaaahı'na GURBAN

RedColt

RedColt

Üye
Hayır konu sabitlenicek onu bırak rep sistemi yokki :D

kivana

kivana

Üye
Hatırlatırım Samsung Starda ön kamera yok .

bende farklı bişey söylemedim :) sonuçta konuyu açan arkadaş tüm dokunmatiklerde demiş ... bende deniyeyim dedim ... malum samsung star da dokunmatik

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
dnedim kendimi göremiyom ben böle buluşun

Skywalker[TR]

Skywalker[TR]

Üye
jetonunuz paraşütlü heralde ? ya da köşeli...

samsung dokunmatik deyince bi tek star mı var siz nasıl bir anlayışsınız ya alla alla ...
ön kameranız yok ön kamera açmaya çalışıonuz allah size akıl versin allahın VAROŞLARI :D :D :D

free

free

Üye
güzel bilgi

irfandeveci

irfandeveci

Üye
prestonda var onda :D deneyin ön kamera

BlackDare

Üye
Garantisi gidermi telin?

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
Kardeş Bu Konunun Başlığını Değiştir.. Çünkü Samsung Dokunmatikler Diye Genelleme Yapmışsın. Ve İnsanlar Starda Bile Bunu Denemeye Çalışıyor.. Ön Kamerası Olan Telefonlarda Diye Yazarsan Daha Sağlıklı Olur

BlackDare

Üye
Peki böyle yapınca telefonun garantisi gidiyormu?

samsungapp

Üye
Neden değiştirsin konu başlığını bence ön kamerası olmayıpta bunu yapıp görüntü bekleyenlerde sorun var.

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
Neden değiştirsin konu başlığını bence ön kamerası olmayıpta bunu yapıp görüntü bekleyenlerde sorun var.

Başlığı Okudun Mu Hiç Okumadıysan Tekrar yazım : Müthişş Buluşş Samsung Dokumatiklerde Ön Kamera Açmak(Konunun Sabitlenmesini Rica Ediyorum)..!!!

Arkadaş Samsung Starda dokunmatik ama ön kamerası yok.. ben sadece genelleme yapmışsın ön kamerası olan telefonlar diye değiştirmesini rica ettim.. Samsung S5253 Wave525 Bu Telefonda dokunmatik ama bu telefondada ön kamera yok.. Anlatabildim Mi.?

"Bu Sınıf Çok Konuşuyor" dedikleri zaman sınıfın tamamından bahsederler değil mi yani genelleme yaparlar..
"Samsung Dokunmatiklerde" diyerekde arkadaş Tüm dokunmatiklerden bahsediyor.. Anlatabildim Mi arkadaş?

Üst Alt