MT Manager 2 v2.4.4 build 17121900 (Yeni .apk Türkçeleştirme Uygulaması)

kotku

Üye
Katılıyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepkiler: Bab-ı Umut
Bende kullanmıştım bizamanlar.
Bab-ı Umut'u dediği gibi geliştirilmesi gerekir, en önemli kullanım olan panoya kopyala özelliği yok. favorim (benim de kullandığım) MT Manager'dır.
Forumda da Türkçesi verilmiş ApkCrack'ın ama yanlış yerler Türkçeleştirilmiş [emoji5]

HTC 10 cihazımdan gönderildi

Konu Sahibi
Son sürüm eklendi, Konu güncel

Tepkiler: AKDELİKAN
    Konu Sahibi
Uygulamanın yeni sürümü eklendi, konu güncel.

Videolu Anlatım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Elinize sağlık teşekkürler..
Yine virüs total de taradım. Bu sefer temiz iyi

Konu Sahibi
Son sürüm eklendi, konu güncellendi. Uygulamanın ana sayfası çalışmadığı için, ana sayfaya alternatif ek olarak resmi sitesinin doğrudan indirme bağlantısı birinci mesaja eklendi. Dileyen cihazda uygulamayı açarak doğrudan güncelleme uyarısı ile güncelleyebilir zaten.

Konu Sahibi
Uygulamanın son sürümü eklendi.

Son düzenleme:
    Konu Sahibi
Uygulamanın 2.4.0 sürümü eklendi. konu güncellendi. Son sürüm ile dikkat çeken özelliklerinden birisi de, artık çevirisini yaptığınız uygulamaları açan olursa bile çeviri metinlerine ulaşamaz.

Cihazınız rootlu değilse ve her kapattığınızda root uyarısı alıyorsanız, bu uyarıyı kapatmak için "Apply root permission" seçeneğindeki tiki kaldırın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tepkiler: tommm2434
    Konu Sahibi
Uygulamanın en son sürümü eklendi.

Konu Sahibi
Uygulamanın en son sürümü eklendi. Konu güncellendi.

Konu Sahibi
Uygulamanın son sürümü birinci mesaja eklendi. konu güncellendi

Tepkiler: TheNightMare.
    Konu Sahibi
Güncel sürüm eklenti olarak eklendi. Uygulama artık Play Store'de

bence en iyisi bugün paylaştığım apk editör pro çok az hata veriyor biraz zahmetli ama dediğim gibi arayüz akıcı. Google çeviri olayını çözemedim sadece onuda çözersem çok iyi olcaak

Konu Sahibi
bence en iyisi bugün paylaştığım apk editör pro çok az hata veriyor biraz zahmetli ama dediğim gibi arayüz akıcı. Google çeviri olayını çözemedim sadece onuda çözersem çok iyi olcaak

Bana göre de, MT Manager 2 kadar kullanışlı uygulama yoktur. Şahsen şiddetle tavsiye ederim. bu uygulama ile çevirisini yapıp hata veren uygulama şimdiye kadar olmadı.

Yeni sürüm çıkmış Türkçe dil seçeneği eklenmiş

Türkçeye çevrilen uygulama yükleyince, yüklenmiş gibi ilerliyo ama yüklenmedi yazıyo..
Neden yüklemiyo ?