MT Manager 2 v2.4.4 build 17121900 (Yeni .apk Türkçeleştirme Uygulaması)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi, uygulamanın yeni sürümü eklenti olarak eklendi.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm eklendi.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi, telefondunda otomatik sürüm yükseltme uyarası almayanlar için yeni sürüm eklendi.

snaykeder

snaykeder

Üye
Anlatım için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Çevirdiğin string.xml dosyasını bana gönder, Xposed modülü olan resOverloader ile bi deneyeyim

HTC 10 cihazımdan gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Notepad da denedin mi?

Uygulama yeni çıktığı zaman, multitools ile pek emin değilim ama sanırım denemiştim ve yine olmamıştı. Ama şu anda Multitools ile ayıklama esnasında şu hatayı verdiği için notepat ile deneme şansım yok.
Kod:
--------------------------------------------------------------------------
|                        02.01.2017 -- 23:17:10,28                       |
--------------------------------------------------------------------------
Exception in thread "main" brut.androlib.AndrolibException: Multiple res specs: attr/MT_Bin
    at brut.androlib.res.data.ResTypeSpec.addResSpec(ResTypeSpec.java:78)
    at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readEntry(ARSCDecoder.java:248)
    at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readTableType(ARSCDecoder.java:212)
    at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readTableTypeSpec(ARSCDecoder.java:154)
    at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readTablePackage(ARSCDecoder.java:116)
    at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readTableHeader(ARSCDecoder.java:78)
    at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.decode(ARSCDecoder.java:47)
    at brut.androlib.res.AndrolibResources.getResPackagesFromApk(AndrolibResources.java:544)
    at brut.androlib.res.AndrolibResources.loadMainPkg(AndrolibResources.java:63)
    at brut.androlib.res.AndrolibResources.getResTable(AndrolibResources.java:55)
    at brut.androlib.Androlib.getResTable(Androlib.java:66)
    at brut.androlib.ApkDecoder.setTargetSdkVersion(ApkDecoder.java:198)
    at brut.androlib.ApkDecoder.decode(ApkDecoder.java:96)
    at brut.apktool.Main.cmdDecode(Main.java:165)
    at brut.apktool.Main.main(Main.java:81)
Sistem belirtilen dosyay bulamyor.

vega1977

vega1977

Üye
Madem öyle bir şey var neden bu uygulamayı türkçe yapmadın kardeşim bizde rahatça kullanırdık öyle değilmi hata yapma oranı düşerdi

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mferdi

mferdi

Üye
Türkçe translate yok onuda ayarla süper olur

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe translate yok onuda ayarla süper olur

Bu uygulama üzerinde oynama yapamıyoruz dostum. editlendiğinde çalışmıyor. Bunun sebebini tam olarak bilmiyorum ama uygulama geliştiricileri biliyorsa bir cevap yazarlar tabiki.

Ayrıca:
Geliştiriciye eposta gönderdim. Eğer cevap verir ve ilgilenirse Hem türkçe dil desteğinde ona katkım olacak, hemde bing, google gibi çeviri sitelerinden türkçeye çeviriyi kendisin eklemesi için rica ettim. İlerde onun vereceği cevaba bağlı. tabi eğer geri dönüş yaparsa.

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN
mferdi

mferdi

Üye
bak usta bendede böyle bir program var aynısı hatta biraz daha üstün ama bundada Türkçe translate yok bak istersen
Kendim Türkçe yaptım

Ekli dosyalar

snaykeder

snaykeder

Üye
:tşk:

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
bak usta bendede böyle bir program var aynısı hatta biraz daha üstün ama bundada Türkçe translate yok bak istersen
Kendim Türkçe yaptım

Bunun ismi ApkCrack.
Ben bu uygulamayı biliyorum. bir ara kullandım. Ama bana MT Manager 2 gibi kullanışlı gelmedi.
Ayrıca MT Manager 2'den daha üstün olduğunu söyleyemem. Zira bana göre şu ana kadar kullanabileceğim en iyi çeviri uygulaması, MT Manager 2'dir.

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN

Üst Alt