MT Manager 2 v2.4.5 build 17123000 (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
MT Manager 2 v2.4.5 build 17123000 (Resmi Türkçe)
MT Manager 2, android sürümü 4.0 ve üzeri cihazlarda Türkçeleştirme işlemi yapmak için kullanabileceğiniz bana göre nadir uygulamalardan birisidir. Şu anda Google Play Store üzerinden indirilebilir duruma geldi. Dileyen güncellemelerden haberdar olmak için doğrudan Play Store üzerinden indirebilir.(Tavsiye edilen). Resmi türkçe dil desteğini bu sürüm ile kazanmış duruma. (Türkçe dil desteği bana aittir.) Türkçeleştirme konusunda uygulamanın kullanımında gözünüze çarpan tuhaflıklar olursa veya ingilizce metin, ne bileyim kelime falan görürseniz eğer, konuya yazın veya gördüğünüz yerin resmini çekip konuya atın.

Dileyen de bu konudaki eklentiden indirebilirler.

Uygulama hakkında ayrıntılı bilgi Burdadır: MT Manager 2 v2.4.4 build 17121900 (Yeni .apk Türkçeleştirme Uygulaması)

What's New:
Add Turkish support.
Improve the connection to the server in bad network environment.
Fix some devices can't pop up the granting root permissions dialog.
Fix when modifing folder permissions and owner, if the options have not changed and the sub-file (folder) is checked, MT will do nothing.
Fix when viewing picture in a directory which contains a lot of pictures, MT may crash.
Simplifies the steps of continuous selection, now just swipe to select two files.
New feature: convert odex/oat to dex.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: köprülü, rear2011 ve tommm2434

tommm2434

tommm2434

Üye
Emeğine sağlık kardeşim. Çok teşekkür ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

köprülü

Üye
oturum açamıyorum sunucuya bağlantı başarısız oldu diye hata veriyor ne yapabilirim aslında daha önceleri bu sorunu yaşamıyordum ama bir süredir bu hatayı alıyorum oturum açmayınca da çeviri yapmıyor

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
oturum açamıyorum sunucuya bağlantı başarısız oldu diye hata veriyor ne yapabilirim aslında daha önceleri bu sorunu yaşamıyordum ama bir süredir bu hatayı alıyorum oturum açmayınca da çeviri yapmıyor
Telefonun güç tasarruf modu açık ise kapatıp dener misiniz?

• Beğen
Tepkiler: köprülü
rear2011

rear2011

Üye
Elinize sağlık.
Paylaşım için teşekkürler.

köprülü

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
kapalı zaten ama olmuyor adguard

güç tasarruf modu kapalıydı sorunun neden kaynaklandığını buldum teşekkür ederim telefonda adguard reklam engelleme programı yüklü onu kapatınca oturum açıldı
paylaşım için teşekkür ederim

:rica:

• Beğen
Tepkiler: köprülü

Üst Alt